06

AnkaraKALİTELİ

06

EsertepeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Esertepe'da Nakliyat?

Ankara Esertepe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Esertepe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Esertepe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Esertepe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Esertepe Nakliyat

  Ülkemizin en büyük metropol şehirlerinden olan Ankara, hem endüstrisi ile göz kamaştırıyor hem de şehircilik ve yerleşim konusundaki çalışmalarıyla ülkemizde bu konuda liderlik yapıyor. Merkez ilçelerinin bu gelişimde gerçekten çok önemli bir yeri var. Keçiören ilçesine bağlı Esertepe semti, son dönemlerde evden eve nakliye sisteminin yoğunluk ve hizmet ettiği bölgelerden biri. Bu alandaki sektörel gelişim tamamen insanlara memnuniyeti sağlamayı hedefleyen eşya kalitesini koruyacak çalışmalar, hizmet alan herkese güven veriyor. Ev sahibi olmak için yıllarca birikim yapan çok sayıda insan, elbette ki taşınmaya heyecanını sonuna kadar hissetmekte. Yıllarca birikim yapıp elde ettiği eşyalarının güven içerisinde taşınması, herkes için önemli bir hizmet. Nakliye ve taşımacılık firmalarının bu alanda ortaya koymuş olduğu mücadele, insanların memnuniyetini elde ediyor ve çok önemli bir teknolojiyi temsil ediyor. Zaman içerisinde tecrübe kazanan elemanların işe olan katkısı gerçekten takdir edilecek boyutta. Firmamızın da bu konuda yapmış olduğu atılımlar, bu alandaki en iddialı çalışmaların merkezi olma yolunda çok önemli sonuçlar ortaya koyuyor. Tertip, düzen ve plana bağlı çalışma konusunda önemli bir ayrıcalığa sahip olan Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmetini talep edeceğiniz ve memnun kalacağınız önemli firmalardan biri olarak farkını ortaya koyuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörde Memnuniyet

  Hizmet sektörünün bütün işlerinde müşteri memnuniyetini elde etmek için özverili çalışmak büyük önem taşıyor. Eğer konu evden eve nakliyat ise burada planına bağlı kalmak, programlı çalışmak ve teknolojiden yararlanmak gerçekten önemli bir hizmet. Yıllardan beri bu konuya azami hassasiyet gösteren firmamız, keşif ve ekspertiz görevindeki başarılı çalışmalarıyla da dikkat çekmekte. Sizin için maddi manevi oldukça yüksek değere sahip olan eşyaların korunması, hizmet konusundaki atılacak ilk adımın göstergesi olabilir. Bu alanda yaptığı çalışmalarla başarısını ortaya koymuş olan firmamız, size hem yol gösterecek hem de yardımcı olmaya devam edecek. Taşımacılığın ikinci aşaması olan düzenli ambalaj, hem kaliteli malzeme gerektiriyor hem de elemanların uzmanlığını bir zaruret haline getiriyor. Yıllarca bu işi yapmış olan deneyimli ekibin eşyaları zarar görmeyecek şekilde ambalajlanması, son derece doğal. Bütün personeline verdiği eğitimlerle birlikte müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bunu başaran Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli çalışma anlayışıyla beraber teknolojiyi de çok verimli bir şekilde kullanıyor. Özellikle son dönemler içerisinde evden eve nakliye hizmetinin en gelişmiş teknolojisini temsil eden asansör taşımacılığı, ambalajdan sonra gelen kaliteli bir işlem olarak görülmekte.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Eşyalarınız Bizimle Güvende

  Taşımacılığın üçüncü aşaması olarak görülen bu sistem, yüksek katlı binalarda hacimli ve ağır eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde araca ulaştırılmasını sağlıyor. Düzgün istif ve araca yerleştirme konusunda elemanların tecrübesi, elbette ki eşya kalitenizi daha da ileri taşıyacak. Araçlara büyük yatırımlar yapan ve kendi sektöründeki çalışmalarıyla birlikte övgüyü hak eden Ankara Ekinciler Nakliyat, son derece gelişmiş ve modelli araçlarla hizmetinizde olmaya devam ediyor. Bu araçların bir diğer özelliği ise hem trafikte zaman kaybetmemesi hem de eşyaları sorunsuz ve en kısa sürede adresine ulaştırması. Yeni ve taşınılacak binaya geldiğimiz andan itibaren eşyaların durumuna göre asansör sistemi yine devrede olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Her Açıdan Memnuniyet

  . Özellikle yüksek katlı apartmanlarda taşınmak büyük bir sorun gibi görünürken, uzman personel ve ekibinin bu konudaki katkıları inanın sizi hayretler içerisinde bırakacak. Tecrübeli ve deneyimli ekiplerin yıllardan beri koordineli çalışması sonucu, eşyaların en kısa sürede eve ulaştığını görüyoruz. Hiçbir şekilde zarar görmeden kırılmadan ve çizilmeden yerine ulaşan eşyaların, insanların aldığı hizmeti değerlendirmesi açısından da iyi bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Kaliteli hizmet konusunda ısrarcı olan, bununla beraber uygun fiyat koşullarıyla da her zaman yanınızda olan firmamız, gerçekten nakliye konusunda hizmet talep edeceğiniz en kaliteli firmalardan biri. Bu konuda bir hizmet almayı planladığınız anda, bizimle geçeceğiniz iletişim sayesinde sorunsuz bir hizmeti en uygun koşullarda alabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..