06

AnkaraKALİTELİ

06

EsatEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Esat'da Nakliyat?

Ankara Esat semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Esat semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Esat'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Esat da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Esat Semtimizde Nakliyat

  Büyük bir hızla gelişen evden eve nakliye sektörü, özellikle Ankara’nın belli başlı ilçelerinde üst düzey faaliyetleri ile göz dolduruyor. Çankaya ilçesine bağlı Esat semti bu konudaki sektörel gelişimin en hareketli olduğu bölgelerden biri. Nakliye konusunda pek çok firmanın rekabete evden eve nakliyat konusunda hizmet çıtasını yükseltiyor. Bu konudaki rekabetin hizmet kalitesi ile beraber uygun fiyat koşulları ile desteklendiğini görüyoruz. Bu alandaki çalışmaları ile beraber ses getiren ve performansıyla dikkat çeken Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu konudaki en iddialı firmalarından biri. Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasını bir prensip haline getiren firma, kaliteli çalışma anlayışıyla beraber her konuda yardımcınız olmaya hazır. Düzenli çalışma ve plana bağlı kalarak görevi yerine getirme pek çok konuda sorunları geride bırakıyor. Ev eşyalarının kıymeti ve değeri bilinirken, bu konuda yaptığı çalışmaları siz de yakından inceleyin. Düzenli aşamalar halinde gerçekleşen bütün hizmetlerimiz sonucunda, müşteri memnuniyetini kazanmak, firmamızın temel prensipleri arasında. Disiplinli çalışma anlayışı ve her bir eşyanın gerekli şekilde ilgi görmesi firmamızın, hizmet anlayışını gittikçe daha da yukarı taşıyor. Tertipli ve düzenli çalışmanın yine düzenli aşamalarla birlikte sağladığı katkı her zaman için en üst düzeyde gerçekleşiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörümüzde Biz

  En gelişmiş teknolojileri kullanmak, prensiplerine bağlı kalmak ve düzenli çalışma anlayışını desteklemek, bir firmanın yükselişinde gerçekten önemli rol oynayabilir. Yıllardan beri ortaya koyduğu kaliteli performansla birlikte firmamızın Esat semtinde ortaya koyduğu mücadele, gerçekten takdir edilecek boyutta. Düzenli aşamaların ilk maddesi olan keşif ve ekspertiz görevi, düzenli çalışma anlayışının temelini oluşturuyor. Kaliteli bir sistem uygulama konusundaki özel fırsatlar ve cazip ücret seçenekleri, firmamızın daha geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlıyor. Ev eşyalarınız, yıllarca yaptığınız birikimler ve sizin için çok değerli. İşte tam da bunun bilincinde olan deneyimli personelimiz, eşyalarınıza zarar vermeden taşınma konusunda size her zaman için yardıma hazır. Özellikle kaliteli bir ambalajın eşya kalitesini koruyacağını bilmek, hem düzenli aşamalara uyumayı hem de eşya güvenliğini sağlamayı mümkün hale getiriyor. Profesyonel ekibimizin ambalaj konusundaki becerisi sayesinde taşıma esnasında eşyalarınızın güven altında tutulması, inanın çok daha kolay. Asansör sistemi bu sektörün son yıllardaki en önemli gelişimleri arasında. Yaptığı bütün başarılı çalışmalarında asansör sistemini yine başarıyla uygulayan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli donanımı, yetişmiş personeli ve hizmet anlayışı ile her zaman sizin yanınızda. Evden eve nakliye konusunda araç kalitesinin önemini aklınızdan çıkarmayın.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Profeyonel Hizmette Güven

  Hele ki kasaları tamamen eşya taşımak üzere ayarlanmış teknoloji unsurları, hem istifleme hem de taşıma konusunda size inanılmaz derecede katkı sağlıyor. Kendine güvenen, çalışma politikasına inanan ve hizmetleri ile beraber farkını ortaya koyan firmamız, en uygun koşullarda kaliteli hizmet anlayışını önümüze getiriyor. Profesyonel olarak yaptığı bu işte eşya kalitesini sürekli koruyan ve müşterinin memnuniyetini her zaman kazanan firmamız, en uygun koşullarda hizmet için başvurunuzu bekliyor. Geçeceğiniz bir iletişimde beraber hem sıralı aşamalar hem de düzenli taşınma konusunda en detaylı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Evine sorunsuz bir şekilde eşyaları gelen ve en kısa sürede bunu yerleştiren insanların yaşadığı tatlı yorgunluk bile, kaliteli hizmetin önemli bir göstergesi. Ev hanımları başta olmak üzere yorucu bir süreci rahatlıkla atlatmak istiyorsanız, siz de firmamızla iletişime geçip bu konuda kaliteli hizmeti en uygun koşullarda talep edebilirsiniz. Yıllar boyu prensiplerinden asla taviz vermeyen çalışma politikası ve aşamaları konusuna büyük özen gösteren nakliye şirketi, elbette ki sizin de en öncelikli tercihiniz olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..