06

AnkaraKALİTELİ

06

EryamanEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Eryaman'da Nakliyat?

Ankara Eryaman semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Eryaman semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Eryaman'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Eryaman da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Eryaman da Nakiyat Hizmeti

  Ankara merkezde bulunan büyük ilçeler, bütün semtleri ve mahalleleri ile birlikte önemli bir gelişme şahitlik yapıyor. Teknolojisini artıran ve potansiyelini geliştiren evden eve nakliye sektörü, bu bölgedeki yoğun çalışmalarıyla birlikte günden güne daha da gelişiyor ve farkını ortaya koyuyor. Ankara Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman semti son dönemler içerisinde evden eve nakliyat konusunda çok hareketli günler geçiriyor. Kentsel dönüşüm projelerinin merkezi olan bir şehirde taşınmalar günden güne artıyor. Burada oldukça seçici olan insanlar için kaliteli hizmet büyük önem taşımakta. Teknolojisine güvenen firmaları tercih etmek, elbette ki önemli fiyat olarak cazip seçeneklere yönelen çok sayıda insanın aynı zamanda kaliteli hizmet arayışı akılcı bir durum gibi görünüyor. Bu zamana kadar performansıyla insanları etkileyen taşımacılık şirketi Ankara Ekinciler Nakliyat, insanların gönlünde taht kuran bir çalışma anlayışını benimsemiş durumda. Hizmetten memnun olan insanların firmanın ismini en iyi şekilde taşıyacağını bilen işletme, memnuniyetle ve kaliteli hizmetten asla şaşmıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Plan Nasıl Gerçekleşiyor

  Müşteri daima haklıdır prensibi ile yola çıkan firmanın kullandığı yöntemler de, gerçekten iç açıcı teknoloji kullanımı konusunda oldukça iddialı olan bununla beraber cazip fiyatlarıyla insanları etkileyen firma, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat konusunda çok önemli bir mesafe kat etti. Planlı, düzenli ve programlı çalışma konusu, elbette ki büyük önem taşıyor aşamalar dikkatli bir şekilde takip edildiği zaman, evden eve nakliyat konusunda alınacak hizmet o oranda gelişimini sürdürüyor. Çok sayıda taşımacılık şirketi gibi firmamızın aşamalar konusunda gösterdiği özen, hizmet politikasını ve kalitesini daha net bir şekilde gözler önüne seriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Taşınmanın Kalitesi

  Taşıma aşamalarının öncelikli olarak iyi bir ekspertiz işlemi ile başlaması çok önemli. Kendi branşında uzman olan kişi ve ekipler firmamızda, bu görevi layıkıyla yerine getiriyorlar. Garantili bir sisteme sahip olan firmamızın eşyaların güvenliğini ön planda tutması çok önemli. Yıllardan beri bu sektörde güvenin simgesi haline gelen şirketimiz, günden güne daha da gelişmiş çalışmalarıyla birlikte potansiyelini de geliştiriyor. Ambalaj uzmanlarının kullandığı malzeme ve yöntemleri gerçekten göz dolduruyor. Eşya kalitesini korumak, düzenli taşıma için avantaj sağlamak, elbette ki düzenli bir ambalaj ile mümkün olabilir. Teknolojisinin giderek yükselten, aynı şekilde rekabet de birlikte uygun fiyatları müşterilerine sunan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektörde son yılların en büyük hamlelerini gerçekleştiriyor. İnsanların beğenisini kazanmak ve isabetli adım konusunda onları yönlendirmek gerçekten çok önemli. Bu konuda gelişimi sürdüren, teknolojiden yararlanan ve insanlara avantaj sağlayan işletmemiz, günden güne hizmet çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güven ve Sorunsuz Hizmet Herşeydir

  Düzenli bir ambalajı takip eden süreçte firmamız asansör sistemini kullanmakta. Oldukça gelişmiş araçlarıyla bu hizmete destek veren unsurlarımız, eşya kalitesini korumak açısından en isabetli girişimlerden birini oluşturuyor. Tamamen eşya taşımak üzerine ayarlanmış kasalara sahip modern ve modelli araçlarımız, hizmet için sizi bekliyor. Yükleme ve istifleme işlemi tamamlandıktan sonra belirlenen istikameti en kısa sürede ulaşım görevimizin gerçekten önemli bir parçası. Asansör sistemini hem indirirken hem de eşyaları çıkarırken kullanan firmamız, bu sayede hızlandırılmış bir hizmet sunmakta. Ev sahipleri için kaliteli, dayanıklı ve güvenli hizmetin yanı sıra, hızlı ve çabuk hizmetinde önemi gerçekten çok büyük. Bu bilinçle birlikte işine yaklaşan şirketimiz, bu zamana kadar ortaya koyduğu performansla mücadele ile bugünkü yerine sonuna kadar hak ettiğin herkese gösteriyor. Eğer sizde kaliteli sorunsuz ve iyi bir hizmet talep edecekseniz, firmamızla direkt olarak iletişime geçmelisiniz. Referansı oldukça kuvvetli olan, bununla beraber verdiği hizmetlerde yüzü ak olan firmamız, size de kaliteli hizmet sunmaktan memnuniyet duyacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..