06

AnkaraKALİTELİ

06

ElvankentEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Elvankent'da Nakliyat?

Ankara Elvankent semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Elvankent semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Elvankent'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Elvankent da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Semtimizin Bilindik Firması

  Yeni şehir planı üretme konusunda Ankara en öncelikli illerin başında geliyor. Pek çok ilçesi ve senet ile birlikte kentsel dönüşüm projeleri, bu şehirde olağanüstü bir sektör ortaya koyuyor. Evden eve nakliye sektöründe bu gelişimden etkilendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Büyük hayallerle yeni evine taşınmak isteyen insanların, nakliye ve taşımacılık sektöründe çok fazla beklentisi var. Bu konuda uygun fiyatlı seçenekler, her ne kadar öncelikli tercih olsa da, hizmet kalitesi daha ön planda gelmeli. Etimesgut ilçesine bağlı Elvanken semtinde evden eve nakliyat çalışmaları büyük bir hız kazanmış durumda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bölgemize Verdiğimiz Önem

  Tamamen insanların memnuniyetini kazanmak üzere yoğunlaşmış olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgede verdiği hizmetlerle gerçekten teknolojisini ve gelişimini daha da ileri taşıyor. Müşteri memnuniyetini prensip haline getiren firmanın verdiği hizmet, kalite ile beraber uygun fiyatlı seçenekleri gösteriyor. Tüm dünya genelinde giderek gelişen bir hizmet olmakla birlikte, ülkemizde ve özellikle Ankara’da evden eve nakliyat çalışmaları çok büyük hız kazanmış durumda. Kaliteli firmaların devreye girmesi ve yaptığı çalışmalar. İnsanlara güven vermeye devam ediyor. Yıllardan beri varını yoğunu ortaya koyan ve müşteri memnuniyeti için özveriyle çalışan pek çok şirket, ortaya koyduğu hizmet anlayışı ile birlikte yükselişini sürdürüyor. Plan proje ve düzenli çalışma anlayışı aşamaların takibi ile mümkün. Bu konuda çok önemli bir mesafe kat eden Ankara Ekinciler Nakliyat, sistemli ve aşamalı çalışma anlayışıyla da farkını ortaya koyuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kalite Herşeyimizdir

  İlk olarak eşyaların durumunu kontrol etmek için bir uzman görüşü gerekli olabilir. Bu konuda oldukça deneyimli kişi ve ekiplere sahip olan firmamız, kısa zamanda keşif değerlendirme raporu hazırlayıp eşyaların değerini belirliyor ve çalışma programı oluşturuyor çalışma programında kaliteli ambalaj malzemeleriyle yapılan ambalaj, elbette ki büyük önem taşımakta. Kırılma ihtimali olan, aynı zamanda değerli eşyalar çok sıkı ve düzenli bir şekilde ambalaj yapılmalı. Hem taşıma esnasında hem de istif ve araçta giderken zarar görmemesi için eşyaların düzenli ambalajı üzerinde dikkatli durmak gerek. Bir sonraki aşama olan ve son yılların gelişmiş teknolojisini temsil eden asansör sistemi, uygulamaya konduğu anda insanların güvenini kazanan bir sistem. Yıllardan beri bu işe yatırım yapan, bunun karşılığını müşteri memnuniyeti ve eleman tecrübesi olarak alan firmamız, bu gelişimle birlikte potansiyelini giderek daha da artırıyor. Hizmet çıtasını yükselten ve rekabet oluşturan çalışmalar, en çok da müşterileri memnun ediyor. Hizmet kalitesini yükselttiği gibi fiyatları aşağıya çeken bir rekabet ortamı, bu piyasanın daha da canlanmasına katkı sağlıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmette Sınırlarımız

  Profesyonel ekiplerin tercih edilmesiyle birlikte, elbette ki düzenini aşamalar ve disiplinli çalışma anlayışı olumlu sonuçları ile beraber farkını ortaya koyuyor. Asansörlü taşımacılıktan sonra kaliteli ve düzenli araçlara yapılan istifleme çalışması, oldukça memnun edici ve kaliteli bir çalışma olarak dikkat çekmekte. Böylelikle aracın trafikte sorunsuz bir şekilde ilerlemesi ve istikamete en kısa sürede varması mümkün oluyor. Asansör sistemini taşınılacak binada kullanan firmamız, böylelikle hizmet kalitesini her yerde müşteri karşısına çıkarmış oluyor. En kısa sürede tamamlanan görev ev sahiplerinin yorulmadan ve zorlanmadan taşınması manasına geliyor. Hizmette sınır tanımayan ve bununla beraber gün geçtikçe potansiyelini artıran taşımacılık şirketi, hizmet konusunda her geçen gün daha da iddialı bir çalışma ortaya koymakta. Elbette ki insanların memnuniyetini kazanmak uzun zaman olduğu gibi bu memnuniyeti korumak da büyük önem taşıyor. Eğer önümüzdeki dönemde evden eve nakliyat konusunda kaliteli bir hizmet ve firma arayışında olursanız, bizimle geçeceğiniz iletişim memnuniyetinizi giden yolda garantili bir adım olacak. Referans oldukça kuvvetli olan ve bugüne kadar verdiği hizmetlerle kendini ispat eden firmamız, size de en üst düzeyde hizmet sunmak için her an hazır bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..