06

AnkaraKALİTELİ

06

ElmadağEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Elmadağ'da Nakliyat?

Ankara Elmadağ semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Elmadağ semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Elmadağ'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Elmadağ da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Elmadağ İlçesinde Şirketimiz

  İç Anadolu’nun en büyük şehri olan, aynı zamanda ülkemizin başkenti olarak önemli bir gelişme ev sahipliği yapan Ankara, evden eve nakliye sektörünün kısa zamanda önemli mesafe aldığı şehirlerden biri. Merkez ilçelerinin yanı sıra yakında bulunan pek çok değişik ilçede de, bu konuda çok özel çalışmalar yürütülüyor. Ankara’nın Elmadağ ilçesi, taşımacılık sektörünün oldukça hareketli olduğu bölgelerin başında geliyor. Son dönemler içerisinde gelişmiş ve kaliteli çalışmaları ile göz dolduran Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgede oldukça hareketli ve kaliteli hizmet için mücadele veriyor. Yıllar boyu verdiği hizmetler sonucunda kendini geliştiren, aynı zamanda eleman kadrosunu yenileyen firmamız, insanlara yol gösteriyor ve ev eşyalarını korumacı bir sistemle beraber kaliteli hizmet sunuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Elmadağda Evden Evenin Sunumu

  Son derece üst düzey bir hizmet olmasına rağmen uygun fiyat koşulları firmamıza olan güveni daha da artırmakta. Kullandığı teknolojiler bakımından kendi sektörünün bir numarası haline gelen firmamız, ortaya koyduğu hizmet politikası ve kalitesiyle günden güne farkını daha net bir şekilde hissettiriyor. Bu sektörün en önemli konularından biri tertipli ve düzenli çalışma konusu planına bağlı kalarak personelin disiplinli çalışmaları, eşya kalitesini koruyor hizmet anlayışını hem hızlandırıyor hem de daha da kaliteli bir hale getiriyor. Taşımacılık sektörünün gelişimi ve firmaların bu konudaki olağanüstü gayretleri gerçekten takdire değer. Hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmeti en uygun koşullarda ve cazip fiyat aralıklarıyla veren firmamız, kapasitesini ve hizmet anlayışını gün geçtikçe daha da ileri taşımaya devam ediyor. Prensiplerine bağlı kalan disiplinli çalışma politikasıyla hizmet anlayışını daha da yükselten firmamız, taşıma aşamaları noktasında da çok hassas bir denge ortaya koyuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Detay,Keşif Ve Çalışmalarımız

  Taşıma aşamalarının ilkini oluşturan keşif uzman ekip veya kişiler tarafından yapılmalı. Bu sayede hem işin fiyatlandırma kısmı belirleniyor hem de eşyaların diğeri ölçülerek önemli bir ekspertiz görevi üstleniyor. Garantili hizmet almak isteyen çok sayıda insan, eşya kalitesini bozmadan taşınmak için gayret gösteriyor. Bu konuda firmamıza müracaat eden çok sayıda insanın aldığı hizmet karşılığında memnuniyetini ortaya koyduğunu görüyoruz. Yıllardan beri sektöre öncülük yapan Ankara Ekinciler Nakliyat, hem kullandığı teknikler hem de yöntemlerle beraber gerçekten bu sektörde ileri teknoloji kullanan firmalardan biri olduğunu gösteriyor. Özellikle taşımanın ikinci aşaması olan kaliteli ambalaj yöntem ve teknikleri kalitesi yüksek olan malzeme kullanımıyla daha isabetli bir sonuç ortaya koyuyor. Asansör taşıma sistemi son yıllar içerisinde evden eve nakliyat için en olmazsa olmazlardan birini oluşturuyor. Yüksek katlı apartmanlarda ağır eşyaların ve değerli eşyaların sorunsuz bir şekilde araca yerleştirilmesi, asansör sisteminin ortaya koyduğu performanslardan sadece biri. Düzenli istif yine çok önemli bir konu olmakla beraber, araç kasalarının buna müsait olması, hizmet kalitesini giderek daha da artırıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hızlı ve Memnuniyetli Taşının

  Yıllardan beri yükselişini büyük bir hızla sürdüren firmamız, eleman kadrosuyla da bu gelişimi destekliyor. Güler yüzlü, güçlü, kuvvetli ve bilinçli elemanların olması, hiç şüphe yok ki ekip kalitesini daha üst düzeye çıkarıyor. Ankara’nın pek çok ilçesinde verdiği hizmetle göz dolduran Ankara Ekinciler Nakliyat, gün geçtikçe artan performansıyla beraber insanları pozitif şekilde etkilemeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini en önde tutan ve yaptığı bütün işlerde bu esasa bağlı olarak çalışan firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ve modern sunumlar için teknolojisini daha da ileri taşıyor. Bir telefon veya internet yardımıyla geçeceğiniz iletişim sayesinde, ev eşyalarınızı ve evinizi güvenli ellere emanet edebilirsiniz. Alacağınız hizmet kalitesi üst düzey olacağı gibi memnuniyetiniz de yine garanti olacak. Sapasağlam bir şekilde eşyalarınızı yeni evinize taşıyacak seçenekler, elbette ki sizin ilk tercihiniz olmalı. Bu konuda bize ulaşmak ve iletişime geçmek, sorunlarınızı tamamen çözecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..