06

AnkaraKALİTELİ

06

DışkapıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Dışkapı'da Nakliyat?

Ankara Dışkapı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Dışkapı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Dışkapı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Dışkapı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Dışkapı Taşımacılık

  Hastanesi ve yoğunluğu ile bilinen Dışkapı, Ankara'nın Altındağ ilçesinin en yoğun bölgelerinden biri. Kalabalık nüfusu ve çok fazla ziyaretçisi ile beraber bu bölge nakliye sektöründe en önemli gelişmelerinden yine farklı bir bölgeyi temsil ediyor. Evden eve nakliye konusunda cesaretli çalışmalar, son yıllar içerisinde olağanüstü bir teknolojiyi temsil ediyor. Hem müşteri memnuniyeti hem de uygun fiyatlı hizmet seçenekleri, firmamızın politikaları arasında önemli bir yer tutuyor. Büyük küçük iş ayrımı yapmadan üstlendiği bütün görevler de çalışma aşamalarını özen gösteren firmamız, bu şekilde eşya kalitenizi güven altında tutuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Firmamızın Potansiyeli

  En kötü planda plansızlık da iyidir sloganı ile aldığı görevlerde plana bağlı kalan firmamız, ekspertiz hizmetine büyük önem veriyor. Keşif ve değerlendirme konusu, ürün değeri belirleme, aynı zamanda taşıma ücreti fiyatlandırma konusunda gerçekten çok önemli. Müşteriler için eşya kalitesi ne kadar önemli ise firmamız içinde en az o kadar değerli. Düzenli ambalaj konusunu bir prensip haline getiren Ankara Ekinciler Nakliyat, aldığı bütün işler de bunu başarıyla uygulamaya devam ediyor. Asansör taşımacılığında merkezi konumunda olan firmamız, yüksek katlı binalarda sizin için çözüm oluşturacak hizmet sunumunu önümüze getiriyor. Taşımacılıkta kullandığı araç kalitesi her gün yenilenirken, teknoloji ile uyumlu seçenekler, eşya kaliteniz açısından büyük önem taşımakta. Tertipli ve düzenli istifin, araç trafikte seyrederken eşyaları güven altında tuttuğunu söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bizimle Güvendesiniz

  Daima üst düzey hizmeti hedefleyen ve prensip haline getiren firmamız, adrese teslim çalışmalarda son derece iddialı bir şekilde hizmet sunuyor. Gün geçtikçe bu sektörde adını duyuran firmamız, evden eve nakliye sektörünün en güçlü firmalarından biri haline geldi. Müşterilerinin memnuniyetini birinci esas olarak oluşturan firmamız, eşya kalitesi ve güvenliği ile de taşınacak olan tüm insanlara güven veriyor. Hizmet kalitesi ile uygun fiyat aralığını bağdaştırmak, çoğu zaman zor olabilir. Bu konuda eğer firmamızı tercih edecek olursanız, en kaliteli hizmeti son derece makul fiyat koşullarıyla elde etme şansına sahip olursunuz. Bütün çalışmalarında planını aşamalara azami derecede intizam gösteren firmamız, gelişime açık hizmet potansiyelini gün geçtikçe daha da ileri taşımaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..