06

AnkaraKALİTELİ

06

DikmenEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Dikmen'da Nakliyat?

Ankara Dikmen semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Dikmen semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Dikmen'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Dikmen da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli ve Destansı Hizmetler

  Güzelliği, tertip ve düzeni ile dillere destan bir semt olan Dikmen, Ankara’nın sembol bölgelerinden biri. Aslında Çankaya ilçesinin bütün semtleri için özel ifadesi kullanmak doğru olabilir. Pek çok konuda öncü olmakla birlikte, son dönemler içerisinde evden eve nakliye sisteminin de öncüsü konumuna gelen Ankara’nın Dikmen semti, gerçekten olağanüstü bir gelişimin adresi konumunda. Birbiri ardına yükselen kaliteli binalar, depreme dayanıklı yapı tekniğinin en güzel örneklerini oluşturuyor. Bu bölgede taşımacılık sektörü hareketlenirken, yeni evine kavuşmak isteyen insanların evden eve nakliyat konusunda oldukça farklı seçenekleri bulunuyor. Firmamız bu konuda gerçekten öncü ve kaliteli hizmet için ideal adres oluşturmuş durumda. Yıllardan beri teknoloji gelişimini hizmet sektörüne en iyi şekilde yansıtan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu güzel semtteki kaliteli hizmetleriyle de göz dolduruyor. İnsanların yaşam standardını yukarı taşıyan, alarmı koruyan ve sorunsuz taşımacılık konusunda en iyi hizmeti ayağına getiren firmamız. Giderek gelişimini sürdürüyor. Ve her geçen gün daha fazla insanın hizmet almasını mümkün hale getiriyor. Planlı, programlı ve düzenli çalışmak, bu işin en önemli prensiplerinden biri. Firmamızın disiplinli eleman kadrosu ve çalışma anlayışı, eşyaların garantide olduğu bir sistemi temsil etmeye devam ediyor. Taşıma aşamaları ve düzen konusundaki hassasiyetleri, taşımacılık esnasında en ufak bir sorun çıkmaması için gerçekten çok önemli.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Çıtayı Yükseltiyoruz

  Son dokuz yılda olağanüstü bir gelişim gösteren ve performansıyla göz dolduran Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu konudaki en önemli gelişmelerinden biri olma özelliğini sürdürüyor. Teknolojisini en verimli şekilde kullanan, sıralı ve aşamalı çalışmalara önem veren firmamız eşyalarınızı güvenle emanet edeceğiniz sistemi ile göz kamaştırıyor. Keşif görevi ve ekspertiz hizmeti ile beraber düzenli bir planlama yapmak, inanın çok daha kolay garantili sistemin eşya kalitesinin korunması da yine bu hizmetlerle birlikte mümkün olabilmekte. Düzenli bir ambalaj ve kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanımı pek çok eşyanın taşınma esnasında zarar görmesinin önündeki en büyük engel. Uzmanlar tarafından yapılan kaliteli bir ambalaj, uzun süre eşyaların koruma altında olmasını sağlıyor. Herhangi bir toz, kir vesaire diğer etkilerden uzak kaldığı gibi, aynı şekilde sağlamlık, dayanıklılık ve güvenlik açısından da ambalaj yöntemlerinin etkisini kesinlikle akıldan çıkarmamak gerek. Düzenli ambalajı yapılmış eşyaların, duruma göre taşıma stratejisi izlenmesi büyük önem taşıyor. Ağır ve hacimli eşyaların asansör sistemi ile taşınması, bu alandaki en gelişmiş teknolojilerden birini gözler önüne getiriyor. Yıllardan beri bu sektöre verdiği katkılarla beraber farkını hissettirerek büyümesini sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu alandaki en önemli gelişmelerinden biri olmayı sürdürüyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Size Kaliteyle Hizmetteyiz

  Taşımacılık sektörünün verdiği kaliteli hizmetin yanı sıra, uygun fiyat seçenekleri firmamızın farkını ve avantajlarını ön plana taşımaya devam ediyor. Asansör sisteminin verimli kullanımı ile birlikte kaliteli araçlara düzenli istif uygulaması, yine eşyaların güvenliği açısından büyük önem taşımakta. Sürekli gelişimi hedefleyen modem çalışma anlayışlarını profesyonel uygulamalarla da ekleyen firmamız, eşyalarınızın güven içerisinde olduğu bir hizmeti her zaman ayaklarınıza getirmeye devam ediyor. Evlere eşyaların en kısa sürede ulaşması demek, yerleşim konusundaki problemlerinde açılması anlamına geliyor. Ev hanımları başta olmak üzere, taşınma konusunda işlemlerini hızlanması gerçekten bütün ev halkı için kaliteli bir hizmeti ortaya koyuyor. Hizmette sınır tanımayan, çıtayı sürekli yükselten ve insanlara kaliteli hizmetin adresi olma özelliğini tanıtan Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektöründe çok önemli adımlar atmaya devam ediyor. Adeta insanların yaşam standardını yukarı taşıyan ve hizmet anlayışıyla da bunu destekleyen firmamız, size bir telefon mesafesi uzaklığında. Kaliteli ve sorunsuz bir hizmeti talep eden herkes gibi siz de bizimle iletişime geçip alacağınız hizmetleri memnuniyet duyabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..