06

AnkaraKALİTELİ

06

DemirlibahçeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Demirlibahçe'da Nakliyat?

Ankara Demirlibahçe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Demirlibahçe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Demirlibahçe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Demirlibahçe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Demirlibahçe'de Kaliteli Taşınma

  Ankara ve çevresinde evden eve nakliye hizmetlerinin gün geçtikçe geliştiğini görüyoruz. Mamak ilçesi bu konuda başı çekerken, elbette ki Demirlibahçe semti ve bu semtte hizmet veren Ankara Ekinciler Nakliyat, ayrıcalıklı bir yer tutuyor evden eve nakliyat hizmetlerinin uzman firmalar tarafından sunulması gerçekten çok önemli. Hizmet kalitesi ile birlikte oldukça uygun koşullardaki fiyat aralıkları kaliteli bir hizmet için en olmazsa olmazları temsil ediyor. Her zaman plan ve program den yana olan uzman bir şirketin taşımacılık ve nakliye konusundaki avantajları, daha üst düzey olabilir. Tertip düzen ve plan konusunda iddialı olan firmamız, her zaman için yanınızda ve yardımınızda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sizin Hizmetinizdeyiz

  Plana bağlı kalarak çalışmak için aşamaları sırasıyla takip etmek gerçekten çok önemli. Keşif ve ekspertiz hizmeti ilk aşama olmakla birlikte, bunu takip eden süreçte kaliteli bir ambalaj gerçekten büyük önem taşıyor. Zaman içerisinde deneyim kazanmış olan elemanların tecrübeli yaklaşımları, elbette ki önemli bir avantaj. Bununla beraber son yıllarda tercih edilen asansör sistemi, firmamızın da en etkili kullanımları arasında yer alıyor. Hem modern teknolojiyi hem de tecrübeli eleman kadrosuyla farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektörde en iyileri teknolojiyi kullandığını herkese ispat etmiş durumda. Eleman tecrübesi ve düzenli aşamalar konusunda da başarılı olan firma, asansör sistemini de en verimli şekilde kullanan işletme olarak farkını ortaya koyuyor. Düzenli istif ve istikamete ulaşım konusunda en hızlı hizmeti ayağınıza getiren firmamız, bir telefon mesafesinde ve hizmet etmek için sizi bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..