06

AnkaraKALİTELİ

06

DemetevlerEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Demetevler'da Nakliyat?

Ankara Demetevler semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Demetevler semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Demetevler'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Demetevler da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sürekli Gelişiyoruz

  Evden eve nakliye hizmetleri sürekli gelişiyor ve Ankara bu gelişime ayak uyduruyor. Yenimahalle ilçesinde bulunan Demetevler semti, adeta bu konuda kaliteli hizmetin doğru adresi haline geldi. Hem modern hem de teknik çalışmaları ile birlikte bu sektörde farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve modern çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Eleman tecrübesi ve teknoloji kullanımı bu işte gerçekten büyük önem taşıyor. Düzenli ve tertipli çalışmalarıyla birlikte çok sayıda nakliyat şirketi, taşımacılık sektörünü daha da ileri taşımak için gayret gösteriyor. Elemanların deneyimine ve tecrübesine güvenen firmamız, cazip fiyat koşullarıyla gerçekleşen hizmet sunumlarını en uygun koşullarda önünüze getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliye ve Semtimiz

  Büyük bir gelişim gösteren Demetevler semti, inşaat sektöründe hareketli olayı olduğu bölgelerden biri. Evden eve nakliye hizmetleri bu bölgede hızlanırken, nakliyat ve taşımacılık şirketlerinin, bu gelişimde oldukça önemli bir yer tuttuğunu söyleyebiliriz. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri günden güne çıtayı yükseltiyor. Hizmet ve kaliteli sunum anlayışını daha da ileri taşımaya çalışan çok sayıda firmanın, tecrübeli eleman kadrosuyla birlikte bu gelişime destek verdiğini biliyoruz. Planlı programlı ve düzenli çalışma konusunda atılan olumlu adımlar ise hem müşterilere kaliteli hizmeti temsil ediyor hem de uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte insanların önüne gelmeye devam ediyor. Çalışma aşamaları konusunda farkını ortaya koyan ve disiplinli çalışma anlayışı ile birlikte hizmet çıtasını yükselten Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu konuda en önemli gelişmelerinden biri olarak dikkat çekmekte.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Herşey Güven İle

  Evden eve nakliyat konusunda taşıma aşamalarının önemli gerçekten çok fazla. Profesyonel olarak bu konuda hizmet veren firmaların, evvela personel yeterliliğine ve teknoloji gelişimine önem verdiğini biliyoruz. Uygun fiyat koşullarıyla da rekabete müşterilere olumlu yansıması, hizmet sektörünün gelişimine önemli derecede katkı sağlıyor. Ülkenin pek çok yerinde donanımlı ekibi ve kaliteli hizmetleri ile bütünleşen çok sayıda nakliyat firması, rekabeti gittikçe daha da artırıyor. Düzenli aşamalar ise bu rekabette gerçekten önemli bir yer tutuyor. Keşif ekspertiz ve ambalajın yanı sıra, düzenli taşımacılık konusunda asansör sisteminin, aşamalar içerisinde de önemli bir yere sahip olduğunu söylemek gerek. Bu aşamalardan sonra kaliteli ve modifiye olmuş bir araç kasasına yerleştirilen eşyaların, düzenli ve istifli yerleştirilmesi gerçekten çok önemli. Eşya kalitesini korumak, düzeni sağlamak ve tertipli çalışmak, bu sektörün en önemli sorumlulukları arasında yer alıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Planlı ve Deneyimli

  Yıllardan beri sürekli yükselişle ve müşteri memnuniyeti ile gelişen firmamız, potansiyelini giderek artırıyor ve daha geniş bir hizmet anlayışına sahip şekilde yanınızda olmaya devam ediyor. Eğer siz de düzenli ve tertipli çalışma anlayışını önem veriyorsanız, firmamızla irtibat halinde olmalısınız. .İhtiyaç duyduğunuz anda asansör sistemi ve taşımacılık konusunda en hızlı yöntemleri tercih edecek olursanız, firmamız her zaman için yanınızda olacak. Hizmet konusunda potansiyelini daha ileri taşıyan ve günden güne kaliteli sunumlarla insanları şaşırtan firmamızın, size bu konuda önemli avantajlar sağlayacağını söyleyebiliriz. Deneyim ve tecrübe konusunda elemanlarının gelişimine büyük özen gösteren Ankara Ekinciler Nakliyat, aynı zamanda insan odaklı çalışmalarıyla da göz dolduruyor. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet bütünleşmesi, özellikle taşımacılık sektörünün son yıllar içerisinde dikkat ettiği konular arasında. Asansör sistemi de dâhil olmak üzere, en modern metotları kendi lehinize kullanabilirsiniz. Bu konuda firmamızla geçeceğiniz iletişim, uygun fiyatlı kaliteli hizmet için size iyi bir alternatif hazırlayacak

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..