06

AnkaraKALİTELİ

06

ÇubukEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Çubuk'da Nakliyat?

Ankara Çubuk semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Çubuk semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Çubuk'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Çubuk da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Hareketli Merkez Çubuk

  Oldukça hareketli bir merkeze sahip olan Ankara, civar ilçeleriyle de evden eve nakliye sektörünün ileri taşımaya devam ediyor. Çubuk ilçesinde oldukça hareketli olan taşımacılık sektörü, evden eve nakliyat konusunda çok önemli aşamalar kaydetmiş durumda. Yeni evine sorunsuz bir şekilde taşınmak isteyen çok sayıda insan için güvenilir şirketlerle iletişime geçmek çok önemli. Bu alandaki çalışmalarıyla birlikte farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu sektörünün en önemli yükselen değeri konumunda. Modern ve kaliteli hizmetin yanı sıra deneyimli kadrosuyla iş başında olan firmamız, uygun fiyat koşullarıyla da herkesi etkilemeye devam ediyor. Nakliye sektörünün son on yılına damga vuran, bununla birlikte asansör taşımacılık sistemini en iyi şekilde uygulayan firmamız, müşteri memnuniyetini öncelikli olarak değerlendiriyor ülkemizde bu konuda çok sayıda taşımacılık şirketi hizmet rekabet oluştururken, bu rekabet sonucunda kaliteli hizmet uygun fiyat koşulları aynı ortamda buluşuyor. Planlı, programlı ve projeli çalışma konusunda da iddialı bir çalışma içerisinde olan Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu alandaki en önemli gelişmelerinden biri olarak farkını ortaya koyuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Plan Dahilindeyiz

  Belli bir plan dâhilinde çalışmak atılacak adımların daha verimli bir şekilde ortaya konmasına yardımcı oluyor. Çubuk ilçesinde giderek yükselen bir değer haline gelen evden eve nakliyat sektörü, modern çalışmalarıyla ve memnuniyet üzerine kurulan yöntemleri ile dikkat çekiyor. Düzenli ve kademeli olarak aşamaların takibi sayesinde eşyaların en sorunsuz biçimde yeni adresine ulaşması sağlanıyor. Ekspertiz önemli bir görevi üstlenirken, yapılan keşif sonucu çalışma programı belirleniyor. Ve uygulamaya konuyor ambalaj kaliteli malzemeler kullanılarak gerçekleşirken uzman ellerde yapılan ambalaj eşyaları koruyan en önemli unsurlar arasında. Çoğunlukla yüksek katlı binalarda büyük bir sorun gibi görünen evden eve nakliye, asansör sisteminin devreye girmesiyle birlikte şimdi çok daha kolay gerçekleşiyor. Bu sektöre gönül veren ve yatırım yapan çok sayıda şirket donanıma ve teknolojiye büyük önem vermekte.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Eşyalar Bizde Güvende

  Asansör sisteminin eşyaları kolayca araca ulaştırması, elbette ki önemli bir hizmet. Bundan sonra en önemli konunun düzenli istif olduğunun altını çizmek gerek. Ağır eşyaların altta olması ve dayanıklı eşyaların zemine yerleştirilmesi iyi bir istek için gerekli. Profesyonel ekiplerimiz bu konuda önemli çalışmalara imza atarken, aracının trafikte seyretmesi halinde eşyaların güvenliği düzenli istif ile sağlanıyor. Aman içerisinde bilgi birikimini tecrübesine yansıtan eleman kadromuz, her geçen gün daha bilinçli bir çalışma ortaya koyuyor. Aracın en kısa sürede istikametine ulaşması, elbette ki ev sahipleri adına çok önemli bir hizmet taşınılacak binada yüksek katlı daire seçeneklerine yeni ve kaliteli asansör sistemlerinin uygulamaya konması, en iyi şekilde cevap veriyor. Bir an evvel eşyaların adresini bulaşması sonucunda bu hizmeti alan insanların yorgunluğunu atmak, inan çok daha kolay.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Çubuk Nakliyat

  Kaliteli ve modern hizmet anlayışının yanı sıra teknolojiyi de bu konuda en iyi şekilde kullanan Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu sektördeki en hareketli ve girişken firmasını temsil ediyor. Son derece uygun fiyat koşullarıyla alacağınız taşımacılık hizmetleri eşya kalitenizi ve garantinizi kapsıyor. Size her konuda yardımcı olmaya hazır bir şekilde bekliyor. Taşımacılık aşamaları konusunda planlı davranan firmamız, her zaman yanınızda olacak ve size hizmet konusunda yardımcı olmaya devam edecek. İletişime geçmeniz halinde kendi branşında ki en uygun fiyatlı seçenekler, firmamızın size sunduğu özel hizmetler arasında yer alacak. Nakliye sektörünün büyük gelişimine sahne olan Ankara ve ilçeleri bu konuda olağanüstü bir potansiyeli temsil ediyor. Firmaların gelişimi ve hizmet konusundaki kaliteli sunumları ise elbette ki müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli unsurlar olarak dikkat çekiyor. Vakit kaybetmeden bizimle geçeceğiniz iletişim, kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile almanız anlamına gelecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..