06

AnkaraKALİTELİ

06

CebeciEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Cebeci'da Nakliyat?

Ankara Cebeci semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Cebeci semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Cebeci'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Cebeci da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Cebecide Üst Düzey Kalite

  Kentsel dönüşüm projesi son yıllar içerisinde ülkemizin en önemli yerleşim projelerinden biri. Yeni, kaliteli ve sağlam binaların inşaatı ile birlikte, son dönemlerde evden eve nakliyat sisteminin daha da çok hareketlendiğini gözlemliyoruz. Yeni, kaliteli ve sorunsuz binalara taşınmak için sabırsızlanan çok sayıda insan olduğunu biliyoruz. Ev, ofis ve değişik işyerlerinin sağlam temeller üzerine kurulması, insan hayatı açısından da büyük önem taşıyor. Gelişimin adreslerinden biri olan Çankaya ilçesi, yalnızca Ankara adına değil, tüm ülkemiz adına büyük önem taşıyor. Burada bulunan Cebeci semti, son dönemler içerisinde evden eve nakliyat konusundaki çalışmalarının temelini oluşturmaya başladı. Planlı, programlı ve düzenli çalışma konusunda önemli aşama kaydeden taşımacılık şirketleri, bu rekabet içerisinde gerçekten önemli bir yer tutuyor. Yeni binalara taşınmak için gün sayan insanların, eşyalarını korunması ve düzen içerisinde taşıması da üst düzey bir hizmeti temsil etmekte. Görkemiyle, güzelliği ve gelişimiyle gerçekten çok özel bir semt olan Çankaya'nın cebeci semti, merkez bir bölge olmakla birlikte, nakliye sektörünün oldukça hareketli olduğu olağanüstü bir bölgeyi temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Her Açıdan Cebeci'de Evden Eve Nakliyat

  Bugüne kadar müşteri memnuniyetine verdiği önem ve düzenli çalışmalarıyla dikkat çeken Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgede verdiği kaliteli hizmetle de farkını ortaya koymaya devam ediyor. Düzenli, tertipli ve aşamaları uygun bir şekilde çalışmak, elbette ki tecrübeli eleman kadrosunu gerektiriyor. Yıllardan beri elemanlarının eğitimine büyük özen gösteren firmamız, çalışma aşamaları konusunda da tertip ve düzene gerçekten büyük önem veriyor. Asansör sistemi ve gelişmiş araç tesisat donanımı, bu sektörün kaliteli hizmetlerini daha da ileri taşımak da. Hiç şüphe yok ki taşımacılık firmaları ve ortaya koyduğu performans sayesinde uygun ücretli seçeneklerinin, herkesi daha da çok memnun edeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Çalışma Düzenimiz

  Tertip ve düzen illaki olmalı ve bütün işletmelerin gündeminde kalmalı. Aldığı ve yerine getirdiği bütün işlerde tertip düzen konusunu azami özen gösteren Ankara Ekinciler Nakliyat, bu alandaki teknoloji gelişimi ile beraber müşteri potansiyelini giderek daha da artırıyor. Yıllardan beri kaliteli çalışma anlayışı, modern hizmetler ve uygulama teknikleri konusundaki modernizasyon firmamızın diğer firmalardan ayrışmasına neden oluyor. Eşya kalitenizi koruyacak ve taşıma esnasında en ufak bir zarar dahi getirmeyecek yol ve yöntemler, hizmet politikası yönünden de gerçekten büyük önem taşımakta. Düzenli çalışma aşamaları içerisinde eşya kalitesini koruyacak en önemli unsur, hiç şüphe yok ki ekspertiz sistemi gelişen ve modernizasyondan yararlanan bir toplum olarak, asansör taşımacılığı sisteminin tam da bu ölçülere uygun bir gelişme olduğunun altını çizmek gerek. Elbette ki düzenli ambalajlanmış ürünlerin bu gelişmiş sistem ile beraber araçlara taşınması çok özel ve kaliteli bir hizmet.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Cebeci Nakliyat

  Araçların kasasının olağanüstü yapısı herkes tarafından iyi bilinirken, bu teknolojinin istifleme ve taşıma konusunda insanları önemli derecede katkısını yakından görmek mümkün. Hızlı gelişen modernizasyonu tüm dünya genelinde tanıtan ve insanları yakından etkileyen evden eve nakliyat hizmetleri uzman şirketlerin katılımıyla beraber çok yönlü bir hizmeti temsil etmeye devam ediyor. Araçların tertip ve düzeni ve istif konusundaki avantajlarının yanı sıra, trafikte hızlı akışı eşya kalitenizin korunması için gerçekten çok önemli. Elbette ki taşımacılık hizmetini talep eden insanlar, için bir an evvel bitmesi için istekleri dikkat çekici boyutta. Bu konuda çalışmaları ile beraber müşterilerin isteğine en uygun şartlarda yerine getiren firmamız, kaliteli hizmet modern çalışma anlayışı ve hızlı teslim konusunda daha çok önemli çalışmalara imza atıyor. Eğer şehiriçi ve şehirlerarası nakliye konusunda kaliteli bir hizmet talep edecek olursanız, firmamız sizin için bu konuda en ideal adresi oluşturacak. Alacağınız hizmetten memnuniyetiniz garanti olurken, firmamızı seçmekten dolayı kesinlikle pişmanlık duymayacaksınız.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..