06

AnkaraKALİTELİ

06

ÇayyoluEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Çayyolu'da Nakliyat?

Ankara Çayyolu semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Çayyolu semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Çayyolu'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Çayyolu da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörümüz Gelişirken Biz

  Gelişim ile özdeşleşmiş olan Ankara, bütün yerleşim birimleri ile beraber inşaat sektöründe çok önemli adımlar atıyor. Yeni hamilelerin hizmet çıtasını yükselttiği bir ortamda, evden eve nakliye sektörü, Ankara’nın bütün semtlerinde gelişen bir sektörü temsil ediyor. Yeni apartmanlar birbiri ardına sıralanırken, bu apartmanların pek çok insana yeni yaşam mekânı oluşturduğunun altını çizmek gerek. Kendi evine taşınmak için sabırsızlanan onca insanın önemli bir müşteri potansiyeli oluşturduğunu söyleyebiliriz. Yıllardan beri modern çalışma anlayışı ve kaliteli hizmetle birlikte farklı bir yön çizen Ankara Ekinciler Nakliyat, en kaliteli firmalardan biri olma özelliğine sahip. Deneyimli ekiplerine zaman içerisinde eğitim ve daha çok tecrübe kazandıran firma, eşya kalitesini korumak için ne gerekiyorsa yapıyor. Eğer evinize sorunsuz bir şekilde taşınmak isterseniz, siz de üst düzey hizmet talebinde bulunmalısınız. Bu alandaki çalışmaları ile beraber firmamızın size olan katkıları her zaman için en üst düzeyde olacak. Taşıma ve nakliye konusundaki şirketler, bu alanda çıtayı giderek daha da yükseltmeli. Bu konuda firmaların ortaya koyduğu rekabet gücü, kaliteli hizmetle beraber uygun fiyat anlayışıyla da destekleniyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Daimi Hizmeti Oluşturma

  Şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık konusunun geldiği noktayı temsil eden hizmetler, Ankara’nın bu güzel semti Çayyolu içinde gerçekten önemli bir gelişimi temsil ediyor. Yenimahalle ilçesine bağlı Çayyolu semti büyük bir hızla gelişim gösterirken, en başta evden eve nakliyat sektörünün bu bölgedeki çalışmaları gerçekten dikkat çekiyor. Düzenli, tertipli ve aşamalara bağlı olarak çalışan, deneyimini artıran ve tecrübesiyle beraber insanlara hizmet sunan anlayış, firmamızın da çalışma politikası içerisinde bulunmakta. Plana bağlı kalmak ve tertipli düzenli çalışmak, elbette ki aşamaları başarıyla uygulama manasına geliyor. Bu konuda iddialı çalışmalarıyla ön plana çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, sizin de ilk ve isabetli tercihiniz olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Teknolojik Kolaylıklar

  Teknoloji kullanımı konusunda çıtayı yükselten, bununla birlikte günden güne daha cesareti çalışmalara imza atan firmamız, hizmet konusunda bayrağı en ileri taşımaya devam ediyor. Keşif ve ekspertiz konusunda en uzman ekiplerini görevlendiren firmamız, kısa zamanda elde ettiği başarı ile beraber insanların gönlünde taht kuran bir hizmeti temsil etmekte. Uzman ekibin fiyatlandırma konusundaki çalışmaları, hem belirleyici oluyor hem de planlı çalışmanın ilk aşamasını oluşturuyor. Zor ve meşakkatli bir süreci temsil eden taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi için pek çok yöntem kullanılabilir. Düzenli ambalaj bu konuda iyi bir alternatif oluşturabilir. Hem eşyaların korunması hem de düzenli taşıma konusunda kaliteli ambalajın uygulanması, değeri olan ve maddi manevi pek çok yönden ev sahipleri için önemli olan eşyaların korunmasını sağlıyor. Çoğu zaman insanların eşyaların kırılması veya zarar görmesi yönünde endişe duyduğunu biliyoruz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kalite ve Güvenin Müşteriye Sunulması

  Evden eve nakliyat çalışmalarının son yıllar içerisinde ortaya koyduğu performans ve kaliteli çalışma anlayışı, bu konudaki endişelerini gidermeye devam ediyor. Önemli ve pozitif adımlarıyla dikkat çeken Ankara Ekinciler Nakliyat, tertip düzen konusunda da her zaman iddialı bir şekilde gelişimini sürdürüyor. Asansör sistemini de teknoloji ile bütünleştirip ilk kullanan firmalardan biri olmak gerçekten çok önemli. Ağır hacimli ve değerli eşyaların yüksek katlı dairelerden sorunsuz bir şekilde indirilmesi ve araca istiflenmesi, gerçekten çok önemli bir hizmet olarak görünüyor.. Bu sayede insanların güvenini kazanmak ve eşya kalitesini korumak inanın çok daha kolay oluyor. İstifleme konusunda iddialı çalışmalarıyla farkını ortaya koyan tecrübeli ekip, her zaman hizmetinizde olmaya devam edecek. Kaliteli, modern ve gelişmiş hizmet anlayışını uygun fiyat koşulları ile bütünleştiren firmamız, evinizi taşıma konusunda son derece özel ve kaliteli bir hizmeti ayağınıza getirmekte. Hızlı ve donanımlı araçların devreye girmesiyle birlikte eşyaların adresinize sorunsuz taşınması gerçekleşiyor. Taşımacılık şirketleri içerisinde çok ayrıcalıklı bir yere sahip olan Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet konusunda her an için hazır ve sizi bekliyor olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..