06

AnkaraKALİTELİ

06

ÇankayaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Çankaya'da Nakliyat?

Ankara Çankaya semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Çankaya semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Çankaya'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Çankaya da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara'nın Merkezi Çankaya

  Ankara'nın Çankaya ilçesi dediğimiz zaman, ülkemizdeki en özel yaşam bölgelerinden birinden bahsetmiş oluruz. Pek çok konuda gelişimin öncüsü olan bu muazzam yaşam alanı sektörel gelişimlerinde adresi olmaya devam ediyor. Büyük bir hızla gelişimini sürdüren evden eve nakliye sektörü, bu güzel ilçede hizmet talep eden insanlar için çok özel fırsatlar ortaya koyuyor. Bütün semtleri ile insanların ilgi odağı olan Çankaya, evden eve nakliyat sektörünün en hızlı geliştiği ilçelerden biri. Son dokuz yıl içerisinde ortaya koyduğu muhteşem performans ile insanları etkileyen Ankara Ekinciler Nakliyat, Ankara’nın pek çok ilçesindeki faaliyetlerini gün geçtikçe daha da hızlandırıyor. Hem şehir içi nakliye hem de şehirlerarası nakliye konusunda firmamızın çok özel bir yere sahip olduğunun altını çizmek gerek. Müşteriye kaliteli hizmeti prensip haline getirmiş olan firmamızın ortaya koyduğu hizmet politikası ve bunun olumlu sonuçları gün geçtikçe daha fazla müşteriyi kendine çekiyor. Kentsel dönüşüm projelerinin merkezi konumundaki Ankara ise bu sektörel gelişimin en doğru adreslerinden biri olmayı sürdürüyor. Yıllardan beri tecrübe deneyim ve teçhizat donanımı konusundaki başarılı çalışmaları, firmamızı diğerlerinden ayırmaya devam ediyor. Planlı ve projenin çalışma tertipli düzenli olma ve plana bağlı kalma, gerçekten firmamızın en çok dikkat ettiği konulardan biri.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  İşe Başlamadan Önce

  İşe başlamadan önce mevcut işin durumunu en iyi şekilde etüt etmek büyük önem taşıyor. Eşyaların maddi değerini ortaya koymak, garantili sisteminin olmaz olmazları arasında üstlenilecek olan işin maddi boyutlarını belirlemek plan ve proje ortaya koymak için gerçekten bir uzman çalışması zaruret oluşturuyor. Bunu takip eden süreçte eşyaların düzenli ve kaliteli bir şekilde ambalajlanması, sorunsuz taşımacılık anlayışı için gerçekten önemli. Bu konuda profesyonel ekiplerin devreye girmesi, hem seri hem de kaliteli bir şekilde gerçekleşen barajlar için önemli oranda zemin hazırlıyor. Firmamızın asansör sistemini evden eve nakliyat sistemine en iyi şekilde taşıdığını söylemek lazım. Pek çok firmanın acemice uygulamalarının yanı sıra, eğer bizim firmamızı tercih edecek olursanız, hem eşya güvenliğiniz hem de insanların sağlığı ve can güvenliği emniyet altında olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kaliteli ve Güvenli Nakliye

  Bu iş için profesyonel bir şekilde temin edilmiş kaliteli araç seçenekleri, eşyaların güvenli olmasını sağlayan bir diğer unsur. İstek konusunda uzmanlaşmış ekip çalışmasıyla hem de modem yöntemleri ile beraber eşyanızı korumak için her gerekeni yapıyor. Yükleme tamamlandıktan sonra belirlenen istikamete en hızlı sürede varış, yine planlı ve programlı çalışmalar içerisinde önemli bir maddeyi oluşturuyor. Gittiğimiz anda yerin durumuna bakarak belirleyeceğimiz çalışma politikası, gerek asansör gerekse de merdiven boşluğu kullanımıyla birlikte eşyaların kısa sürede yerine ulaşmasını sağlayacak. Uzunca bir dönemden beri sürekli gelişimini gösteren, referansını kuvvetlendiren ve insanların memnuniyeti üzerine önemli aşamalar kaydeden firmamız, şehirlerarası nakliye konusunda daha çok önemli adımlar atmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Çankayada Evden Eve Nakliyatın Önemi

  Kaliteli hizmet ve uygun taşıma ücretleri firmamızın en önemli politikaları arasında yer alıyor. En kısa süre içerisinde taşınma işleminin sonuçlanması insanların yorulmadan ve sıkılmadan yeni evlerine yerleşmesini sağlıyor. Eşya kalitesini koruyan seçenekler ise firmamızın iş prensipleri ve anlayışı yönünden gerçeklerin farkını ortaya koyuyor. Bugün mevcut işlem için pek çok firma ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer firmaların bu konudaki referansını öğrenecek olursanız, eşya kaliteniz adına isabetli bir adım atmış olursunuz yıllardan beri kendi sektöründeki yükselişi ile farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu konuda en güvenilir adreslerden biri olma özelliğini sürdürüyor. Her türlü çalışma plan ve projelerini hayata geçiren, asla standardından taviz vermeyen firmanın, herkese eşit mesafede olduğunu belirtmek gerek. Müşteriye destek, kaliteli hizmet ve sorunsuz teslimat firmamızın en önemli prensipleri arasında alacağınız hizmet ve birlikte garanti edilmiş. Memnuniyet şirketimizin üzerinde durduğu en önemli konulardan biri olarak dikkat çekiyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..