06

AnkaraKALİTELİ

06

ÇamlıdereEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Çamlıdere'da Nakliyat?

Ankara Çamlıdere semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Çamlıdere semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Çamlıdere'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Çamlıdere da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Çamlıdere De Evden Eve

  Nakliye sektörü hızla gelişiyor ve ortaya koyduğu hizmet mücadelesi ile beraber pek çok şehirde kendini ispat etmeye devam ediyor. Ankara'nın Çamlıdere ilçesi evden eve nakliye konusunda oldukça hareketli günler yaşıyor. Kendi sektöründeki yükselişini verdiği kaliteli hizmetlerle sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, en gelişmiş metot ve uygulamalarla beraber hizmetinizde olmaya devam ediyor. Eğer uygun fiyat koşullarıyla kaliteli bir şehir içi ve şehirlerarası hizmet talep edecek olursanız, firmamızı tercih etmek, sizin adınıza atılacak en isabetli adımlardan biri. Gelişimi açık ve ülkenin merkezi konumundaki başkent, hem merkezi ile hem de bütün ilçeleriyle beraber nakliyat konusunda gelişimi destekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Çamlıdere İlçemizde Deneyimlerimiz

  Kaliteli araç katılımı, tecrübeli ve deneyimli personelin katkısı ve çalışma metotlarındaki yenilikler hizmet kalitesini ve kapasitesini giderek daha da artırıyor. Her işinde plan ve proje önem veren düzenin aşamalar konusunda ısrarcı olan firmamız, taşımacılık şirketleri içerisinde kaliteli hizmeti en çok önem veren firmalar arasında yer alıyor. Nakliye bizim işimiz olmakla birlikte, verdiğimiz hizmetle beraber memnuniyetinizin garanti olacağını söyleyebiliriz. Her konuda belli bir plana sahip olan ve işi alır almaz planı devreye sokan firmamız, kaliteli hizmet için ne gerekiyorsa yapmaya hazır. Bu girişimleri içerisinde planlı programlı çalışma ve çalışma aşamalarına dikkat etmek gerçekten önemli bir yer tutuyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Öncelikler ve Keşiflerimiz

  Attığımız adımın nereye gideceğini önceden hesaplamak gerçekten çok önemli. Hele ki şehir içi ve şehirlerarası nakliye konusunda çalışıyorsanız, burada uyguladığınız yöntemler kullandığınız ekip ve ekipman kalitesi büyük önem taşıyacak. Planına bağlı kalmak ve düzenin aşamalarla beraber standart bir çalışma ortaya koymak, firmanın prestijini gittikçe daha da artırıyor. Öncelikli olarak keşif için tespit edilmiş tecrübeli unsur sayesinde, işin durumunu kontrol altına almak mümkün. Aynı şekilde kullanılacak teknik ve yol, yine bu öncü grubun araştırması ile birlikte şekilleniyor. Eşyaların garanti altında olabilmesi için ekspertiz hizmetinin gerekli olduğunu akıldan çıkarmamak gerek. Hak ettiği değerini vermek, eşyaları korumak adına gerçekten büyük bir hizmet. Ambalaj sisteminin taşımacılıktaki önemini bilmeyen yok. Eşyalara mukavemet kazandıran bu sistem, kısa zamanda olumlu şekilde taşıma konusunda insanlara gerçekten önemli avantajlar sağlıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Eşyalarınız Bizimle Güvende

  Eşyaların koruma altına alınması, asansör sistemi ile beraber araçlara ulaşması, bu sektörün en donanımlı hizmetleri arasında. Her türlü potansiyeli değerlendiren, zaman içerisinde elemanların tecrübe kazanmasını özen gösteren Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet kalitesi konusunda da oldukça iddialı çalışmaları ile göz dolduruyor. Bütün plan ve projelerin de eşya kalitesini ve can güvenliğini ön planda tutan firmamız, hem elemanını korumak hem de kaliteli hizmetler ile beraber eşyanızı sapasağlam teslim etmek için önemli oranda gayret gösteriyor. Düzenli taşımacılık konusunda nakliye araçlarının gelişimi hem araçlarla hem de kasa yapılarıyla beraber kendini net bir şekilde gösteriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Her Açıdan Profesyonel Evden Eve Nakliye

  Bu konuda iddialı çalışmaları ile beraber firmamızın, tercihleri ve kullandığı araç kalitesi gerçekten göz dolduruyor. En hızlı şekilde eşyaların taşınması için düzenli istifin önemini akıldan çıkarmamak gerek. Araç içerisinde ne kadar durursa dursun, düzenlenmiş istif çalışmaları sayesinde eşyaların çok uzun süre korunaklı bir sistem altında tutulduğunu söylemek lazım. Adrese bulaşan eşyaların gerekse merdiven gerekse de asansör sistemi ile beraber evlere taşınması, kaliteli hizmetin sonuçlanması manasına geliyor. Yıllardan beri potansiyelini en iddialı şekilde ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet çıtasını yükseltiyor ve müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaya devam ediyor. Eğer eviniz taşınacaksa ve nakliye hizmeti talep edecekseniz, firmamızla geçeceğiniz iletişim bu konuda vereceğiniz en isabetli kararlardan biri olacak. Sisteminden ve kaliteli çalışma programından asla taviz vermeyen nakliye şirketi, yılın tamamında kaliteli hizmet için ulaşmanızı bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..