06

AnkaraKALİTELİ

06

BoğaziçiEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Boğaziçi'da Nakliyat?

Ankara Boğaziçi semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Boğaziçi semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Boğaziçi'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Boğaziçi da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Boğaziçi Nakliye Nasıl Bir Firma?

  Müteahhit firmaların hiçbir krizden etkilenmemesi ve gayretli çalışmaları, insanların yepyeni evlere sahip olmasını mümkün hale getiriyor. Bu konudaki hareketliliği ile dikkat çeken Ankara, hem ilçeleri hem de semtleri ile birlikte evden eve nakliye sektörüne önemli bir altyapı oluşturuyor. Ankara'nın Mamak ilçesi inşaat konusunda en hareketli ilçelerden biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle Boğaziçi semti son yıllarda daha hareketli günler yaşıyor. Evden eve nakliyat hizmetleri teknolojisini ve çalışma potansiyelini gittikçe daha da artırıyor. Yıllarca bu sektöre hizmet veren firmaların, zaman içerisinde kendini daha da fazla geliştirdiğini görüyoruz. Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, esaslı çalışma ve uygun ücretler pek çok firmanın önde gelen prensiplerine oluşturuyor. Son dokuz yıl içerisindeki yükselişini büyük bir hızla sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, en kaliteli nakliye ve taşımacılık hizmetini uygun fiyat koşullarıyla önünüze getiriyor. Her zaman tertip ve düzen den yana olan bunu da bütün çalışma anlayışı ile net bir şekilde gösteren firma, teknolojiyi ve tecrübeyi en iyi şekilde kullanmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Boğaziçi Nakliyenin Görevleri

  Üstlenmiş olduğu bütün görevler de kendini planlı çalışmaya adamış olan firma mensupları ve personel, müşteri memnuniyetine giden yolda en önemli kilometre taşını oluşturuyor. Elbette ki herkes için kendi ev eşyası büyük bir değer taşımakta. Maddi olarak değerinin yanında manevi olarak da bu eşyaların farklı bir yeri olabilir. Burada talep edeceğiniz hizmet, eşya kalitenizi korumalı ve size bu konuda en iyi hizmeti sunmalı. Düzenli aşamalara dikkat eden ve planlı çalışan firmalar, elbette ki öncelikli tercihiniz olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Boğaziçi Nakliye Ve Sektörümüz

  Ülkemizde yükselen bir değer ve kendi sektöründeki başarılı çalışmalarının adresi olan Ankara Ekinciler Nakliyat, planlı ve programlı çalışma aşamaları ile da farkını hissettiriyor. Uzman kişiden veya ekiplerden oluşan keşif ve ekspertiz hizmeti, aslında bu işin aşamaları içerisinde temel bir dayanak noktası. Hem ücretlendirme konusunda hem de eşyaların değerini daha net bir şekilde öğrenme konusunda uzman çalışmasının önemini anlamak gerek. Deneyimli ekiplerin katkısıyla birlikte yapılacak düzgün ve kaliteli bir ambalaj, hizmet potansiyelini daha da yukarı taşımaya devam ediyor. Hem kaliteli malzeme kullanımı hem de ambalaj konusundaki elemanların deneyimi, hizmet konusunda da önemli bir ayrıcalığı oluşturuyor. Taşımacılık ve nakliye sektörünün önde gelen firmaları, ambalaj konusunda azami derecede özen göstermekte. Bu sayede asansör sistemini verimli kullanmak mümkün olurken, eşyaların düzenli bir şekilde istifade yine düzenin ambalajda birlikte mümkün oluyor. Tertipli ve planlı çalışmanın önemini bilen firmalar, evden eve nakliyat konusunda daha kapasiteli ve kaliteli firmalar olarak kendini gösteriyor. Bu alanda da farkını ve ayrıcalığını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, düzenli aşamalara dikkat edin görevini en kısa sürede tamamlamaya azami özen gösteriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bizim Hizmetlerimiz Ve Sistem

  Asansör sistemini verimli kullanan bunun yanı sıra kaliteli araçlarla hizmet potansiyelini arttıran firmamız, uygun fiyat koşullarıyla da sizi etkilemeye devam edecek. Çok sayıda insanın hizmet aldığı pek çoğunun da memnun olduğu bir sektör olan evden eve nakliye, günümüzde tamamen profesyonel firmalar tarafından sunulan bir hizmet, aslında kaliteli hizmet yarışı içerisine giren niteliksiz girişimcilerin olduğunu da unutmamak gerek. Merdiven altı olarak nitelenecek, bununla beraber eşya kalitenizi güvence altına almayan çok sayıda girişimci olduğunu unutmayınız.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Herşey Sizin İçindi

  Kaliteli bir firma ile geçireceğiniz cesareti iletişimin eşya kalitenizi koruma açısından en iyi fırsat oluşturduğunu altını çizmek gerek. Özgüven ve kaliteli çalışma konusunda size yol gösterecek olan Ankara Ekinciler Nakliyat, yıllardan beri bu alandaki gelişimini daha da ileriye taşıyor. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçenekleri müşteri olarak sizin de memnuniyetinizi kazanacak bir telefon ya da internet üzerinden geçeceğiniz iletişim ile birlikte, en kaliteli hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..