06

AnkaraKALİTELİ

06

BilkentEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Bilkent'da Nakliyat?

Ankara Bilkent semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Bilkent semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Bilkent'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Bilkent da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Bilkent Nakliye

  Hem eğitimin hem de modern yerleşim biriminin merkezi olan Çankaya ilçesine bağlı Bilkent semti, gelişimde en hızlı şekilde nasibini alan bölgelerden biri. Evden eve nakliye sektörünün gelişimi, bu bölgedeki hizmetleri gerçekten günden güne daha pozitif şekilde etkiliyor. Taşımacılık sektörünün çıtayı yükseltmesi ve kaliteli çalışma anlayışıyla beraber insanlara hizmet için ortaya koyduğu mücadele, bu güzel semtte kendini çok daha net bir şekilde gösteriyor. Yıllardan beri teknolojiyi kullanan, elemanlarını yetiştiren ve profesyonel anlayışa hizmet eden Ankara Ekinciler Nakliyat, size en donanımlı hizmetlerini sunmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bu Bizim Kalitemiz

  Kaliteli hizmet, uygun fiyat koşulları ve her türlü platformda teknolojiden yeni alınan tavır, firmamızın ayrıcalığını net bir şekilde ortaya koyuyor. Düzenli çalışma anlayışı ve plan program gibi uyulması gereken konulara gösterilen azami özen, firmamızın bu konudaki görüntüsünü daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Eşyalarınızın güvende olduğu ve uygun fiyat koşullarıyla taşındığı bir sistem, elbette ki müşteriler adına önemli bir fırsatı temsil etmekte. Aldığı bütün işleri başarıyla yerine getiren firma, bunu planlı ve proje çalışmalarına borçlu. Özellikle taşıma aşamaları konusunda standart bir uygulamayı faal hale getiren firmamız, bütün müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için oldukça dikkatli ve kaliteli bir çalışma anlayışını destekliyor. Evden eve nakliyat kaliteli bir sektörün özel hizmetleri arasında yer alırken, tertip düzen ve teknoloji kullanımının buradaki önemini akıldan çıkarmamak gerek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  İşte Evden Eve Nakliyat Bu

  Çok sayıda taşımacılık şirketinin rekabet içerisinde olduğu bir ortamda, hizmet kalitesi büyük önem taşıyor. Taşıma aşamalarına sorunsuz bir şekilde uyan çok sayıda işletme, insanlara bu konuda gerçekten önemli derecede güven veriyor. Yıllarını bu işe vermiş olan sektör unsurlarının tertipli ve düzenli çalışma aşamaları ile beraber ev eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıdığına şahitlik ediyoruz. Keşif ile başlayan ve ekspertiz hizmetleri ile devam eden ilk aşama, eşyaların değerini ortaya koyuyor. Ve garantili hizmetin temelini atıyor. Elemanların birbirine bağlı oluşu iş konusunda kazandıkları deneyim ve tecrübe, elbette ki bu sektöre önemli oranda güven veriyor. Yıllardan beri model taşımacılık anlayışının aşamalara verdiği önem ve dikkat müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli unsurlar arasında destekli ve kaliteli bir ambalajın eşya kalitesini en iyi şekilde koruduğunu biliyoruz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Gelişim Süreçi

  Bunu takip eden süreçte en gelişmiş metot olan asansör taşımacılık sistemi, firmamızın uygulamaları arasında gerçekten önemli bir yer tutuyor. Kaliteli araçlara sahip olan ve bu araçların kasa yapılarını en uygun şekilde dizayn eden Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmette sınır tanımayan ir anlayışı temsil ediyor. İstifleme konusunda elemanların tecrübesi ve deneyimi eşya kalitesine olumlu şekilde yansıyor. En kısa sürede adresine ulaştırılan araç ve içindeki eşyaların yine asansör sistemi ile beraber adresine sorunsuz bir şekilde ulaştığını görüyoruz. Kaliteli hizmet politikalarıyla farkını ortaya koyan ve ülke genelindeki çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, taşımacılık konusunda gerçekten bir duayen haline geldi.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kaliteyle Memnuniyet Sunuyoruz

  Kaliteli hizmet anlayışını ve modern çalışma tekniklerini firmamızı yakından takip ederek görebilirsiniz. Hizmet sektöre gelişiminde çıtayı sürekli yükselten bununla beraber insanlara kaliteli hizmet yarışı içerisinde bulunan Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektörünün en önemli yükselen değerlerinden biri. Kaliteli ve modern hizmetlerin yanı sıra ücret konusunda sürpriz sunumlar, müşterileri gerçekten fazlasıyla memnun ediyor. Ankara ve genelinde verdiği hizmetle beraber, nakliye şirketlerinin ortaya koyduğu performans, bu sektörün gelişimindeki en önemli etkenlerinden biri olarak görünüyor. Uygun fiyatlı seçenekler ve garantili çalışma sistemi bundan sonraki dönemde de firmamızın politikası olmaya devam edecek. Bizimle geçeceğiniz iletişim sayesinde, en kaliteli hizmeti uygun fiyat koşulu ile elde edebilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..