06

AnkaraKALİTELİ

06

BeypazarıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Beypazarı'da Nakliyat?

Ankara Beypazarı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Beypazarı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Beypazarı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Beypazarı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Beypazarında Nakliye

  Yeşil bitki örtüsü ile bilinen ve Ankara'ya yakınlığı ile farkını ortaya koyan Beypazarı ilçesi, gelişime son derece müsait bir bölge. Bu şehre gidiş gelişlerin arttığı gibi, evden eve taşımacılık sisteminin de bu bölgede önemli oranda artış gösterdiğini söylemek gerek. Son yıllarda Ankara ve genelindeki hizmetlerinin yanı sıra, şehirlerarası hizmet potansiyelini artıran Ankara Ekinciler Nakliyat Ankara’nın bu güzel ilçesi Beypazarı'nda en kaliteli hizmetleri ayağınıza getirmek için önemli bir mücadele ortaya koyuyor. Son dönemlerin gelişen teknolojisi olan evden eve nakliyat, tam bir profesyonel çalışmasını gerekli kılıyor. Kendi branşında uzman olan ekipler başta asansör taşımacılığı olmak üzere, en gelişmiş yöntemleri kullanmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Firmamızın Değerleri

  Müşteri memnuniyetini kazanmak üzerine yıllardan beri ince ve detaylı çalışmalar yürüten firmamız, her konuda size yardımcı olmak için azami derecede özen gösteriyor. Planlı, programlı ve düzenli çalışma aşamaları şirketimize özel bir uygulama ve gerçekten başarıyla yerine getirdiğimiz bir yöntem, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde ve güven içerisinde olması, tamamen sizin tercihlerinize bağlı uzman ekipler ve yetişmiş personelin katkısının yanı sıra, teknik donanım unsurlarının firmamız için önemli bir ayrıcalık oluşturduğunu söylemek gerek. Her zaman plan, proje ve düzenli aşamaya önem veren firmamız, evden eve nakliye konusunda da bu sisteme güveniyor ve bütün aldığı işlerde uygulamalı olarak düzenli aşamaları yerine getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliye Aşamaları

  Belli bir plana bağlı kalarak çalışmak, tertipli ve düzenli adım atma konusunda gerçekten çok önemli. Yıllardan beri işinde giderek daha da uzmanlaşmış olan ekiplerin katkısı, hiç şüphe yok ki eşya kalitenizi ve hizmet garantinizi temsil edecek. Tertip, düzenli çalışma ve sisteme büyük önem veren firmamız, bütün aşamalarla ve takip ettiği yöntemlerle beraber hizmetinizde olmaya devam ediyor. Düzenli aşamaların ilk maddesi bir uzman keşfi ve ekspertiz hizmeti bunu takip eden süreçte düzenli ambalajın eşya kalitesini korumak adına gerçekten çok önemli bir konu olduğunun altını çizmek gerek. Yıllardan beri gelişimini sürdüren ve hizmette sınır tanımayan firmamız, teknoloji kullanımıyla da farkını ortaya koyuyor. Araçta asansör sisteminin son yıllardaki olağanüstü gelişimi, bu sektörde çalışan herkese cesaret veriyor. Aslında müşterilerin de bu gelişimden önemli derecede nasiplendiğini görmek mümkün.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyenin Uygunluğu

  Eşya kalitenizi korumak için en donanımlı yöntemi kullanan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektörde önde gelen kuruluşlar arasında yer almayı hedeflemiş durumda. Hedeflerine emin adımlarla ilerleyen firmamız, kaliteli araçlar ve donanımlı teçhizatları ile beraber bu sektörde gerçekten çok iddialı. Eğer sizde kaliteli bir hizmet talep edecek olursanız, eşyalarınızın güvenliğini çoktan garanti altına almış olursunuz. Araçta beraber düzenli istiflenmiş eşyaların adresine ulaşması gerçekten önemli bir aşama. Taşınılacak adrese ulaştıktan sonra izlenecek plan eşya kalitesi ve hizmet anlayışı açısından büyük önem taşıyor. Gerektiğinde merdiven boşluklarında kullanan uzman ekiplerimiz, pek çok eşyada asansör sistemi ile beraber aldığı işte muvaffakiyeti net bir şekilde gösteriyor. Yıllardan beri şehiriçi ve şehirlerarası nakliye hizmetleri konusunda çıtayı yükselten firmalarımız, ücret konusunda da alternatif fiyatlar sunarak, müşteriler için önemli bir rekabet yaratıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bu Bizim Hizmetimizin Kalitesi

  Hizmet kalitesi bir yarış içerisinde olduğu gibi uygun fiyat koşulları da bu yarış içerisinde en çok müşteriye yarıyor. Eleman eğitimine önem veren, eşya kalitesini üst düzeyde tutmak için gayret gösteren firmamız, her zaman için kaliteli hizmet adına size yardıma hazır bekliyor. En kısa sürede düzenle aşamalarla birlikte taşınma işlemini gerçekleştiren şirket, kaliteli hizmet ve rekabet konusundaki attığı adımlarla da her zaman için yanınızda olmayı sürdürüyor. Evden eve nakliyat konusunda talep edeceğiniz hizmet, olumlu sonuçları ile beraber sizi memnun etsin istiyorsanız, firmamızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Geçeceğiniz iletişim, alacağınız kaliteli hizmetin habercisi olacak ve asla pişman olmayacaksınız.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..