06

AnkaraKALİTELİ

06

BatıkentEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Batıkent'da Nakliyat?

Ankara Batıkent semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Batıkent semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Batıkent'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Batıkent da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Batıkentte Gelişimimiz

  Yapılaşma ve mimari çalışmaları ile ön plana çıkan Batıkent semti, inşaat sektörünün en hareketli olduğu yerleşim birimlerinden biri. Yenimahalle ilçesinin bu güzel semtinde gerçekleşen özel çalışmalar, yeni ve kaliteli yaşam mekânları oluşturuyor insanlar için de gerçekten iyi bir fırsatın adresini temsil ediyor. Evden eve nakliye çalışmaları için önemli bir alt yapıya sahip olan bu bölgede, pek çok firmanın ortaya koyduğu rekabet müşterilerin memnuniyeti açısından gerçekten çok önemli. Nakliye ve taşımacılık sektörünün büyük bir hızla geliştiği dönemde, özellikle yeni evlerin sahiplerine teslim edilmesi, bu konuda iyi bir pazar oluşturmuş durumda. Eşya kalitesini koruyan ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti için adeta yarış içerisine giren çok sayıda şirket, bu güzel semtteki potansiyel mücadelesi ile dikkat çekiyor. Verdiği hizmet anlayışını daha yukarı taşıma gayreti içerisinde olan Ankara Ekinciler Nakliyat, uygun fiyat koşullarıyla da bu semtteki farkını ortaya koymakta. Giderek gelişen teknolojisi, zamanla deneyim ve tecrübe kazanan elemanları firmanın önemli bir ayrıcalığını temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Genel Firma Detaylarımız

  Yıllardan beri kendi sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarla beraber bizim firmamızın ortaya koyduğu performans ve mücadele, gücü en başta müşteri memnuniyetini daha da ileri taşımaya devam ediyor. Hem performansı artıran hem de uygun fiyat koşullarıyla insanların yüzünü güldüren çalışmalar, elbette ki nakliye hizmetinden yararlanacak herkesi yakından ilgilendiriyor. Planlı programlı ve düzenli taşıma aşamaları, tertipli çalışan firmaları diğerinden ayırmakta. Plana bağlı kalarak düzenli çalışan ve müşteri memnuniyetini gözetip ön planda tutan çok sayıda firmanın diğerlerinden bu sayede ayrıldığını görmekteyiz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmetin Uygunluk Fiyatı

  Belli bir düzen içerisinde çalışmak ve plana bağlı kalmak gerçekten çok önemli. Özellikle son yıllar içerisinde evden eve nakliyat konusundaki çalışmalarıyla düzenli çalışma aşamalarında bütünleştiren Ankara Ekinciler Nakliyat, ülkemizin bu sektöre hizmet eden en önemli kuruluşlarından biri. Pek çok insanın memnuniyetini kazanan, kısa zamanda taşınma konusunda en kaliteli hizmetleri ayağınıza getiren firmamız, uygun fiyat koşullarıyla da gündemde kalmaya devam ediyor. Eğer siz de modern, kaliteli bir hizmeti uygun fiyat koşullarıyla ve taşıma aşamaları ile elde etmek isterseniz, firmamızda geçeceğiniz iletişim, vereceğiniz en isabetli kararlardan biri olabilir. Taşıma aşamalarını ilki olan keşif ve ekspertiz görevinin uzman ekipler tarafından yürütüldüğünü söylemek lazım. Bu sayede eşyalarınız güven altına alındığı gibi, değeri belirlenen eşyaların sigorta kapsamından yararlanması çok daha kolay gerçekleşiyor. İtina ile eşyalarınızı taşıyan elemanların, taşıma esnasında korunaklı bir sistemi yani ambalaj sistemini en uygun koşullarda gerçekleştirdiğini görüyoruz. Hem kaliteli malzeme kullanımı hem de işçilik konusundaki ince detaylar eşya kalitenizi korumak için gerçekten önemli bir çalışma sergiliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sistemli Evden Eve Nakliyat

  . Asansörlü sistemin evden eve nakliyat konusundaki çalışmalar içerisinde en gelişmiş teknolojiyi temsil ettiğini söylemek lazım. Apartmanların üst katlarından ağır ve hacim kaplayan eşyaları araca taşımak, gerçekten yeni metotlarla ancak mümkün olabiliyor. Firmamızın da tercih ettiği bir yöntem olan asansörlü taşıma sistemi, bu alandaki en gelişmiş teknolojilerden biri olarak dikkat çekiyor. Kamyonet, tır ve değişik kamyon çeşitleri ile birlikte kasa yapıları, modifiye edilmiş araçların istifleme konusunda son derece önemli ayrıcalıklara zemin hazırladığını söyleyebiliriz. Uzman ekibin de devreye girmesiyle birlikte eşyaların zarar görmeden istif edilmesi, firmaların bu konudaki kaliteli hizmet anlayışını temsil ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Memnuniyetli Günler

  Yaptığı bütün çalışmalarla birlikte günden güne müşterilerin gönlünde taht kuran Ankara Ekinciler Nakliyat, bu sektöre verdiği emek ve hizmetlerle birlikte bilinmekte. Eğer siz de sıralı, düzenli ve aşamalı çalışma konusunda uzman bir şirketten hizmet almak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten kesinlikle çekinmeyin. İstikametine bir an evvel hızlı bir şekilde ulaşan araçların aşamaları yeni asansör sistemiyle tamamladığını görüyoruz. En kısa süreçte başarılı bir taşınma işlemi gerçekleştirmek, günümüz şartlarında gerçekten kaliteli bir hizmet olarak yorumlanabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..