06

AnkaraKALİTELİ

06

BalgatEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Balgat'da Nakliyat?

Ankara Balgat semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Balgat semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Balgat'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Balgat da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Şirket Özelliği

  Özellikle merkezde bulunan semt ve ilçeler hizmet yoğunluğu yönünden oldukça hareketli bir dönem geçiriyor. Ankara'nın Balğat ilçesi bütün semtleri ile beraber bu gelişime ayak uydurmak için olağanüstü gayret gösteriyor. Bölgede hızla gelişen evden eve nakliye sektör çalışmaları, burada bulunan bütün semtlerde kaliteli hizmeti temsil etmeye devam ediyor. Çankaya ilçesine bağlı Balğat semti bu konudaki gelişmelerin en doğru adreslerinden biri olarak kendini göstermekte. Gelişmiş araç gereç kullanımı ve teçhizat donanımının taşımacılık sektörüne kattığı çok şey var. Özellikle evden eve nakliyat son derece donanımlı bir hizmetin parçası olmalı.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Balğat da Evden Eve Nakliyatta Önemli Noktalar

  Yıllar boyu birikimle beraber insanların elde ettiği eşya kalitesi, taşınma esnasında kesinlikle korunmalı ve değerini kaybetmemeli. Firmalarının bu konudaki hizmet rekabeti insanlara güven sağlama açısından gerçekten büyük önem taşıyor. Kaliteli nakliye hizmetinin yanı sıra, uygun fiyat seçenekleri gerçekten büyük önem taşımakta. Gelişim ile beraber teknolojisini daha da ileriye taşıyan çok sayıda firmanın, asansör sistemini kullandığını biliyoruz. Şehiriçi ve şehirlerarası ulaşım noktasında asansör sistemini kullanan firmanın, teknoloji bakımından da oldukça ileri seviyede olduğunun altını çizmek gerek. Nakliyat şirketleri ve ortaya koyduğu performans insanların yüzünü güldürürken, elbette ki bu işte lider konumuna gelen firmaların çalışmaları da büyük önem taşıyor. Bu zamana kadar ortaya koyduğu performans ile tüm müşterilerinin ve taraflı tarafsız herkesin güvenini kazanan Ankara Ekinciler Nakliyat, oldukça önemli ve kaliteli çalışma anlayışıyla beraber tüm insanlara destek olmaya devam ediyor. Modem dünyanın ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılamak için teknolojiden faydalanılması, gerçekten çok önemli. Evden eve nakliye sektörünün bu gelişmelerden pozitif bir etkilenme ile daha da geliştiğini söylemek lazım. Plana bağlı kalmak programlı çalışmak ve standartlara uygun hareket etmek, eşya kalitesi açısından gerçekten çok önemli.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli Çalışmayla Yükselişimiz

  Önceden belirlenmiş bir programınız varsa, düzenli çalışma anlayışı ile beraber eşyaların hem kısa sürede taşınmasını sağlayabilir hem de güvenli olmasını temin edebilirsiniz. Son derece özel ve kaliteli çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektöründe hem teknolojiyi temsil ediyor hem de kaliteli hizmetin adresi olmayı sürdürüyor. Nakliye sektörünün ortaya koymuş olduğu kaliteli hizmetin yanı sıra, uygun ücret seçeneklerinin müşteri memnuniyeti açısından önemini kesinlikle akıldan çıkarmamak gerek. Yıllardan beri bu sektöre kendini adamış olan firmamız, modern, kaliteli ve aşamalı çalışmaları ile beraber hizmet anlayışını daha da yukarılara taşıyor. Eşyaların durumunu kontrol etmek, binanın ve taşıma yollarının kontrolünü sağlamak gerçekten çok önemli. Keşif görevi ve ekspertiz hizmeti bunu sağlarken, en kısa sürede planlı ve programlı çalışmayı da mümkün hale getiriyor. Yıllardan beri eşya kalitesini korumak için uygulanan en iyi yöntemlerden biri, destekli ve kaliteli bir ambalaj bu konuda ambalaj malzemelerinin önemi. Elbette ki üst düzey olmakla birlikte ambalajı yapan uzmanların çalışmaları da, eşya kalitesini korumak adına gerçekten çok önemli. Asansör sistemi son yılların teknoloji gelişimini temsil ettiği gibi, evden eve nakliyat sektöründe en önemli çalışmaları arasında yer alıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Moderin ve Hızlı Kadromuz

  Uzman kemik kadro dediğimiz ekip zaman, içerisinde deneyim kazanmış birbirine bağlı profesyonel elemanlardan oluşuyor. Attığı adımı çok iyi bilen, eşyaların neresi sen tutup nasıl taşıyacak konusunda bilgi sahibi olan eleman kadrosu, elbette ki size kaliteli hizmet için en uygun şartlarda sunacak. Kaliteli araçlar için önemli bir bölüm olmakla birlikte, bu araçlara yapılan düzenli istifin de eşyaların kalitesini korumak adına büyük önem taşıdığını söyleyebiliriz. Modem, hızlı ve gelişmiş araçların kullanımı sayesinde nakliye hizmetini en kısa sürede sonuçlandırmak mümkün. Uzman ekibin profesyonel çalışması ve planlı çalışmaya uyma konusunda attığı adımlar, eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor ve verilen işin en kısa sürede tamamlanmasını mümkün hale getiriyor. Teknolojiyi temsil eden ve gelişimi destekleyen firmamız, yardıma hazır bir şekilde aramanızı bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..