06

AnkaraKALİTELİ

06

BalaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Bala'da Nakliyat?

Ankara Bala semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Bala semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Bala'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Bala da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Bala Nakliyat

  Türkiye'nin başkenti olan ve Metropol olma konusunda dokunmatik şehirlerinden biri olan Ankara, bütün ilçeleriyle beraber gelişimini sürdürüyor. Gerek Merkez ilçeler gerekse de Ankara'nın yakınlarında bulunan diğer ilçeler, nakliye sektörünün gelişimine şahitlik ediyor ve pek çok firmanın kaliteli çalışmalarını yakından görüyor. Evden eve nakliye hizmetinin en yoğun olduğu bölgelerden biri olan Ankara’nın Bala ilçesi, günden güne gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Taşımacılık sektörünün olanca hızıyla gelişmesi, bu ilçede de faaliyetlerin hızla artmasına yardımcı oluyor. Kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan taşımacılık firmaları, uygun fiyat koşullarıyla da bu hizmeti desteklemeye devam ediyor. Bunun en önemli örneklerinden biri olan Ankara Ekinciler Nakliyat gün geçtikçe hizmet kalitesini artıran ve insanlara bu konuda katkı sağlayan bir çalışmayı gözler önüne seriyor. Planlı, programlı ve düzenli aşamalı çalışmaları ile beraber hem eşyalarınıza hem de evinize zarar vermeyen bir anlayış, firmamızın çalışma politikaları içerisinde yer alıyor. Asansör sistemi için gelişmiş araçları kullanan, bununla beraber taşımacılık noktasında yeni kasaları son derece uygun kaliteli araçları tercih eden firmamız, eşyalarınızın her zaman için güvende olmasını sağlıyor. Bütün çalışmalarında birbirini tanıyan kaliteli ve tecrübeli ekiplerin olması, işlerin sorunsuz bir şekilde halledilmesini sağlıyor. Plan ve projeye bağlı kalarak çalışma, elbette ki firmamızın üzerinde hassasiyetle durduğu temel konular arasında.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmetlerimizin Boyutu

  İçin boyutlarının belirlenmesi, önemli bir başlangıcı temsil etmekte. Her türlü hizmet konusunda uzman olan bir unsurumuz, keşifle beraber ekspertiz hizmetini başarıyla vermekte. Eşyaların mevcut değerini ve kalitesini görmek, kaliteli hizmet sunmak için de büyük önem taşıyor. Her ne kadar uzman ekiplerimiz eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşısa da, beklenmeyen kırılmalar ve oluşan zararlar firmamız tarafından karşılanmakta. Aslında eşyaları korumanın ve sorunsuz bir şekilde taşımanın en önemli yardımcılarından biri, kaliteli bir ambalaj için kullandığımız ambalaj malzemeleri, eşyanızı korumakla kalmıyor, en sorunsuz ve kolay bir şekilde taşınmasına da önemli derecede yardımda bulunuyor. Yüksek katlı binalarda dar olan merdiven boşlukları düşünüldüğü zaman, asansör taşıma sistemi gerçekten en ideal yöntemlerden biri. Uygun fiyat kusurlarıyla evden eve nakliye hizmeti veren tecrübeli firmamız, Ankara Ekinciler Nakliyat en gelişmiş teknikleri kullanarak hizmet potansiyelini daha da ileri taşımaya çalışıyor. Asansörlü sistem ile beraber modelli, donanımlı ve rahat araçların devreye girmesi, eşyalarınızın güven içerisinde adresini ulaşmasında en önemli etkenlerden biri. Kasa yapısı, tamamen ev eşyası için ayarlanmış araç seçenekleri, sorunsuz taşıma konusunda gerçekten önemli bir avantaj sağlıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Detaylarıyla Nakliyelerimiz

  Uzman ve işini bilen şoförlerimizin olması, yükleme tamamlandıktan sonra aracın en kısa sürede yeni adresine ulaşmasını sağlıyor. Burada da ufak bir durum değerlendirmesinden sonra taşıma planı gerçekleşiyor ve asansör sistemi burada da devreye giriyor. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda adeta bir nakliye uzman olan firmamız, gerekli yerlerde en gerekli sistemleri kullanarak önemli adımlar atmaya devam ediyor. Profesyonel ellere emanet ettiğiniz eşyalarınız, uzman bir çalışma ve uygun ücretle birlikte size en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecek. Ülkemizin en hızlı gelişen hizmet sektörlerinden biri olan evden eve nakliyat, uzman firmaların disiplini çalışmaları ile beraber gelişimini sürdürüyor. Eşya kapasiteniz ne kadar olursa olsun, güvenli ve rahat bir taşımacılık hizmetini talep etmek sizin de en doğal hakkınız. Şehiriçi ve şehirlerarası hizmet konusunda en üst düzeyde bulunan firmamız, müşteri memnuniyetini ve hizmet potansiyeline yine en ön planda tutmaya devam ediyor. Aldığı ve teslim ettiği kaliteli hizmetler, firmamızın referansı olup tercih etmeniz halinde, sizin de eşyalarınızın güven içerisinde adresine ulaşacağını söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..