06

AnkaraKALİTELİ

06

BağlumEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Bağlum'da Nakliyat?

Ankara Bağlum semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Bağlum semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Bağlum'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Bağlum da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Bağlumda Bizim Gelecegimiz

  Hizmet alanlarında yapılan çalışmalar ve gelişen teknoloji, insan memnuniyeti merkezi çalışmaları gündeme taşıyor. Son derece hareketli gelişen ve büyük bir şehir olan Ankara, bütün ilçeleriyle ve semtleri ile birlikte evden eve nakliye konusunda çok önemli aşamalar kaydetti. Keçiören ilçesinin en gözde semtlerinden olan Bağlum, hızlı bir şekilde gelişti ve nakliye sektörüne çok önemli bir zemin hazırladı. Günümüzde evden eve nakliyat çalışmalarının büyük bir hızla gerçekleştiği bu semtte, özel hizmetleriyle birlikte Ankara Ekinciler Nakliyat farkını ortaya koymaya devam ediyor. Gelişmiş sistemleri kullanma konusunda başarılı olan firmamız, tecrübeli eleman kadrosuyla da her zaman yanınızda olmaya devam edecek. Eşya kalitenizi ve güvenliğini sağlamak için iyi bir firma ile anlaşmak, sizin için gerçekten isabetli atılacak bir adımın göstergesi. Düzenli çalışma anlayışı, tertip ve teknoloji kullanımıyla birlikte eşyalarınızın güven içerisinde olması, firmamızın size hazırlamış olduğu hizmet programları içerisinde yer alıyor. Çok katlı binalarda taşınma işleminin uzman ekip gerektirdiğini çok iyi biliyoruz. Bunca zamandan beri yaptığı çalışmalarla birlikte elemanlarının tecrübesini arttıran firmamız, en kaliteli hizmet için ortaya önemli bir rekabet koyuyor. Hem cazip fiyat avantajları hem de kaliteli ve modern bir hizmet açısından pek çok nakliye şirketinin burada önemli bir rekabet ortaya koyduğunu gözlemliyoruz. Cazip fiyatlarla desteklenen kaliteli hizmet, bu konuda hizmet talep eden herkes için önemli bir ayrıcalık oluşturuyor. Plana bağlı kalarak çalışma belli bir programa uyma ve aşamaları düzenli olarak yerine getirme, nakliye sisteminin gerçekten çok önemli yönlerini ortaya koymakta. Firmamızın bu konudaki hassas çalışmaları ise müşteriye güven verdiği gibi kaliteli bir hizmetin kilit rolünü üstlenmiş durumda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliyede Hizmet Projesiyonu

  Yıllardan beri verdiği farklı ve kaliteli hizmetle bir ayrıcalık oluşturan Ankara Ekinciler Nakliyat, tertipli düzenli çalışma aşamaları ile da farkını göstermeye devam ediyor. Düzenli ve kaliteli bir ekspertiz çalışması, hem keşif amaçlı hem de eşyaların değerini belirleme açısından iyi bir hizmet. Yıllardan beri bu konuda deneyim kazanmış tecrübeli ekiplerin, elbette ki değerlendirme konusundaki ayrıcalıklarını sizde görmelisiniz. Uygun fiyat koşulları ile beraber asansör sistemi ve şehirlerarası nakliye konusunda önemli çalışmalara imza atan firmamız, kendine güveniyor ve yeni teknolojiler konusunda oldukça iddialı çalışmalara imza atıyor. Hiç şüphe yok ki düzenli ve kaliteli bir ambalaj eşya kalitesini koruyan en önemli çalışmalardan biri. Kaliteli ambalaj malzemelerinin tercih edilmesi, dayanıklılığı ve mukavemeti artırıyor. Bununla birlikte taşımacılık konusunda önemli ayrıcalıklar sağlıyor. Elemanlarımızın yıllardan beri bu konuda deneyimli bir hale gelmesi, ambalaj konusundaki uzmanlıklarını da gözler önüne seriyor. Asansör sistemini en iyi şekilde uygulayan firmamızın araca eşyaları en kısa sürede ulaştırdığını zaten biliyoruz. Aldığınız hizmetle beraber bu gelişmeleri siz de yakından takip edebilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Kalite ve Özveri

  Kaliteli araçları bünyesinde bağlama konusunda oldukça özverili çalışan firmamız, yaptığı büyük yatırımlarla birlikte son derece kaliteli araçları bünyesine katmaya devam ediyor. Rahat ve kaliteli bir istek için geniş kasaların önemini sizde göreceksiniz. Hele ki ağır, hacimli ve dayanıklı eşyaların alt tarafa gelmesi, taşımacılık sisteminin kilit noktası olarak görülebilir. Uzman ekiplerin istif konusunda sağladığı ayrıcalıklar, eşya kalitesini koruyor ve zamandan kazandırıp size en iyi hizmeti getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Bağlum Nakliyat

  Firmamızın iddialı çalışmalarıyla birlikte kaliteli araçlarının hızlı bir şekilde adresine yol alması, hızlı, kaliteli ve modern hizmetin önemli bir göstergesi. Kendi branşında evden eve nakliyat konusunu en iyi şekilde icra eden Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmet kalitesini temsil ediyor ve kendi sektöründe önemli bir ayrıcalığın adresi olma özelliğini sürdürüyor. Kaliteli ve modern bir hizmet arayışındaysanız, eşyaları sorunsuz bir şekilde evinize en kısa sürede oluşturan firmamızı seçmek sizin için iyi bir adım olacak. Çalışma prensiplerine bağlı tertip ve düzeni konusunda iddialı olan firmamız, iletişime geçmeniz halinde bu konuda size yardıma hazır bir şekilde bekliyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..