06

AnkaraKALİTELİ

06

AyrancıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ayrancı'da Nakliyat?

Ankara Ayrancı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ayrancı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ayrancı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ayrancı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörün Hareketliliği

  Ankara dediğimiz zaman, simge olarak karşımıza çıkacak pek çok semt, hem büyüklüğü hem de gelişimi ile beraber bize çok şey ifade etmekte. Son yıllarda merkezde olması sebebiyle sürekli büyüyen ve nüfusu artan ayrancı Çankaya ilçesine bağlı merkezi semtlerden biri. Özellikle son dönemler içerisinde evden eve nakliye sektörünün hareketli olduğu bu semt, kaliteli firmaların desteği ve katılımı ile birlikte en kaliteli hizmetleri önünüze getirmeye devam ediyor. Yıllardan beri taşımacılık şirketleri hizmet konusunda önemli bir rekabet ortaya koymuş durumda. Elbette ki bu rekabet içerisinde farklı bir yere sahip olan Ankara Ekinciler Nakliyat, sizin için gerçekten bu konuda en ideal hizmetlerden birini temsil ediyor. Asansör sistemini kullanmak da beraber şehirlerarası hizmet konusunda oldukça önemli adımlar atan firmamız, kaliteli ve modern hizmet için bir telefonunuzu bekliyor. Planlı, projeli ve düzenli çalışma konusunda yaptığı yenilikler, firmamızı diğerlerinden ayırıyor. Her zaman plana bağlı kalan ve teknolojiyi kullanan şirketimizin hizmet konusunda size özel sürprizleri gerçekten sizi şaşırtmaya yetecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Ayrancı Evden Eve Budur

  Bütün aldığı işler de disiplinli bir çalışma anlayışını temsil eden firmamız, plan proje ve aşamaları konusunda da son derece hassas çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Öncelikli olarak işin durumunu ve eşyaların konumunu belirlemek, onları fiyatlandırmak ekspertiz görevini çok daha zorunlu bir hale getiriyor. Keşif ekibi ile beraber hem çalışma planı hazırlanıyor hem de aşamalarda sorun olup olmadığı süzgeçten geçiriliyor. Taşımacılık ve nakliye sektörünün hizmet konusunda en önemli gelişmelerinden biri, hiç şüphe yok ki kaliteli bir ambalaj. Oldukça değerli olan pek çok eşyanın düzenli şekilde ambalajlarında zaman, taşınma esnasında en ufak bir zarar dahi görmediğini biliyoruz. Kendi branşında uzman olan ekiplerin yaptığı çalışmalar, hem evden eve nakliyat sistemini yüceltiyor hem de eşyaların güvenliğini daha ön planda tutuyor. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık konusunda son dönemlerin en popüler gelişimleri içerisinde asansörlü nakliyat sistemi geliyor. Asansörlü kaliteli araçların devreye girmesiyle birlikte, eşya kalitesi en uygun hizmet kapsamında değerlendiriliyor ve bir fırsata dönüştürülüyor. Uygun fiyat seçenekleri, kaliteli hizmet ve bu konuda yaşanan rekabet en çok da müşteriler adına olumlu sonuçlar ortaya koymakta.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli Hizmet ve Başarı

  Asansör sisteminin başarıyla uygulanması ve sonrasında kaliteli araçlara yapılan düzenli istifler, eşya taşımacılığı konusunda gerçekten çok önemli bir hizmetin altını çiziyor. Yıllardan beri ülkemizin de içinde olduğu pek çok ülkede, hizmet sektörü gelişimi farkını giderek daha da çok hissettiriyor. Hele ki inşaat sektörünün ortaya koyduğu kaliteli yapı tekniği sayesinde, yeni evler günden güne insanlara teslim edilmeye devam ediyor. Evine taşınmak için evden eve nakliyat sisteminden yararlanmak isteyen çok sayıda insan olduğunu biliyoruz. Düzenli çalışma anlayışı, programa bağlı kalıcı ve tecrübeli elemanlarının katkısıyla beraber Ankara Ekinciler Nakliyat bu konudaki en ideal tercihlerinizden birine oluşturmalı. Alacağınız hizmet kalitesinden kesinlikle emin olabilir, eşyalarınızı güven içerisinde bu firmaya teslim edebilirsiniz. Bugüne kadar yaptığımız kaliteli işler referansımız olurken, bundan sonra da üst düzey çalışmalarımız sayesinde hizmet politikamızın giderek daha da yaygınlaşacağını söyleyebiliriz. Zaman içerisinde elemanların eğitimi konusunda büyük önem veren firma, gün geçtikçe daha donanımlı, kaliteli ve profesyonel çalışmalara zemin hazırlıyor. Kemik kadronun ortaya koyduğu mükemmel performans ve çalışma azmi, en kısa sürede eşyalarınızın yerine sıkıntısız bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Ürettiği projeler, yaptığı çalışmalarla birlikte firmamızın size taşınma konusundaki avantajlarını mutlaka değerlendirin. Uygun fiyat seçenekleri kaliteli hizmet ile bütünleştiği zaman, gerçekten sizin adınıza iyi bir fırsat ortaya koyacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..