06

AnkaraKALİTELİ

06

AydınlıkevlerEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Aydınlıkevler'da Nakliyat?

Ankara Aydınlıkevler semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Aydınlıkevler semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Aydınlıkevler'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Aydınlıkevler da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Hizmet ve Önemi

  Ankara'nın metropol ilçeleri gerçekten çok önemli. Yerleşim bölgeleri bunlara gösterilecek en güzel örneklerden biri olan ve Altındağ ilçesine bağlı olan Aydınlıkevler Mahallesi, aynı zamanda evden eve nakliye sektöründe gelişimine şahitlik ediyor. Bu bölgede verdiği kaliteli hizmetlerle beraber günden güne insanları pozitif şekilde etkileyen Ankara Ekinciler Nakliyat, hizmette sınır tanımıyor ve en uygun koşullarda kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. Eşya kalitesini koruyan cazip fiyatlarla da bunu destekleyen evden eve nakliyat şirketi, kendi sektöründe hizmet potansiyelini giderek daha da yukarılara taşıyor. Her zaman için tertipli düzenli çalışmak ve aşamalar konusunda dikkat etmek, eşya kaliteniz için gerçekten çok gerekli.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Aydınlıkevlerde Garantili Sistem

  İlk olarak eşyanızın gözden geçirilmesi ve keşfedilmesi, garantili sistem için büyük önem taşıyor. Hem ücretlendirme hem de eşyaların değerini öğrenme açısından ekspertiz işlemi sizin için iyi bir hizmeti temsil etmekte. Evden eve nakliye sektörü konusunda olağanüstü çalışmalar göze batarken, kendi branşında sürekli yükselen Ankara Ekinciler Nakliyat, en kaliteli hizmet anlayışı ve aşamalı sunumlarıyla size destek vermeye devam ediyor. Keşiften sonra düzenin ambalaj ve asansör taşımacılığı kendi sektöründe kaliteli bir hizmeti temsil ediyor. Eşyaların güvenliğini sağlamak aynı şekilde evlerin ve binaların emniyetini almak gerçekten çok önemli. Profesyonel bir çalışma gerektiren nakliye sektörü, bu alandaki ince çalışmalarıyla birlikte yükselişini sürdürüyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Deneyim ve Ekip Katkısı

  Araç istifleme ve istikameti en kısa sürede varış, bu konuda firmamızın prensipleri arasında önemli bir yer tutmakta. En kısa sürede taşınma işleminin sonuçlanması demek, bayanlar başta olmak üzere tüm ev halkının bir an önce rahatla kavuşması demek. Çalışma politikasında kaliteli hizmetin yanı sıra, uygun ücret politikasıyla da farkını ortaya koyan firmamız, deneyimli ekip katkısıyla beraber kendi branşında en iyi firma olma özelliğine sahip. Şehirlerarası taşımacılık konusunda oldukça iddialı olan nakliye firmamız, bugünkü geldiği noktaya azimli ve inançlı çalışmalarıyla ulaştı. Müşteri memnuniyetine gösterilen özen, firmamızın bu konudaki hassasiyetlerini gözler önüne seriyor. Kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlı hizmet seçeneklerimiz, müşterilerimizde çok iyi bir intiba bırakmış durumda. Sizde firmamızı tercih edip bu konuda en kaliteli hizmeti talep edebilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..