06

AnkaraKALİTELİ

06

AyaşEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ayaş'da Nakliyat?

Ankara Ayaş semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ayaş semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ayaş'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ayaş da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ayaş İlçemizde Nakliye

  Ayaş ilçesi, Ankara’nın en ilginç ve olağanüstü bir yerdeki ilçelerinden biri. Oldukça hareketli olan bu görkemli ilçede, evden eve nakliye sektörü son yıllar içerisinde müthiş bir atılım içerisinde. Yaptığı kaliteli hizmetler ve müşterinin gününü kazanma konusundaki başarısıyla Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgede de oldukça hareketli bir dönemi yaşıyor. Evden eve nakliyat tam bir profesyonel çalışması olmakla birlikte, firmamızın bu konudaki olağanüstü çalışmaları Ankara’nın bütün ilçelerinde olumlu şekilde karşılanıyor. Bulunduğu konum itibariyle Ayaş ilçesinin özel hizmet sektörüne, yani nakliye çalışmalarına fazlasıyla ihtiyaç duyduğunu söyleyebiliriz. Üstlendiği misyonu başarıyla yerine getiren kaliteli hizmet anlayışını uygun ücret koşullarıyla birleştiren firmamız, taşımacılık konusunda bir duayen haline geldi. Hiç şüphe yok ki bu gelişimde kaliteli ve tecrübeli personelimizin çok büyük payı var.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Dikkatler Üzerimizde

  Eşyalarınızın evinize güvenle taşınması için asansör başta olmak üzere en yeni sistemleri kullanan firmamız, taşımacılık şirketleri içerisinde bu işi profesyonelce yapan şirket olarak dikkat çekiyor. Hizmet kalitesini yükselten bununla beraber ücret konusunda da her türlü kolaylığı size sağlayan firmamız, tertip ve düzen konusunda büyük özen gösteriyor. Üstlendiği bütün görevler deve aldığı her işte düzenli çalışma planına uyan firmamızın, bu sistemin çalışmasını bir avantaj olarak görebiliriz. Gerek parça gerekse de tam olarak bir araç eşyanız olsun, bizden üst düzey hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Makul fiyat koşullarıyla sizi karşılayan firmamız çalışma planında asla taviz vermeyen bir yapıya sahip.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Hızlı Süreç ve Memnuniyet

  Keşif süreci ve uzman ekspertiz çalışmasının taşımacılık sektöründe çok önemli bir noktayı temsil ettiğini söylemek lazım müşterilere güven veren ve işin uzmanı olduğunu her şekilde gösteren kişi ya da ekip sayesinde eşyalarınızın nasıl taşınacağını karar verilmekte garantili hizmet kapsamında evinizdeki mevcut eşyalarını değerini belirlemek, yine profesyonel bir çalışma istiyor. Bu saydığımız genelleme çalışmaları hizmetin birinci maddesi olarak görmek mümkün. Ambalajlama konusu, uzun zamandan beri nakliye sektörünün en fazla hassasiyet gösterdiği konulardan biri. Hem araçla giderken hem de yüklenirken, eşyaların başına bir şey gelmemesi için kaliteli ambalaj, her zaman korumalı. Yönüyle dikkat çekiyor. Asansör sisteminin kullanıldığı alanlarda, hem zamandan kazandırdığını hem de teknolojisi ile beraber eşyaları koruduğunu biliyoruz. Gerekli görülen hallerde bu sistem kullanılırken, araca yapılan düzenli istiflemenin önemini kesinlikle akıldan çıkarmamak gerek evden eve nakliyat sektörünün en başarılı firmalarından olan Ankara Ekinciler Nakliyat sürekli geliştirdiği hizmet anlayışını en modern koşullarda ayağınıza getirmeye devam ediyor. Düzenli ambalaj sonrasında nasıl ki asansör sistemi başarıyla uygulanıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  İstif ve Teknik Destek

  Taşıma üzerine ayarlanmış kaliteli araçların kasaları, istif için gerçekten bu teknolojiye önemli oranda destek veriyor. Uzmanların yaptığı kaliteli istif, mesafe tanımaksızın araçların eşyaları sorunsuz bir şekilde taşınmasına yardımcı oluyor. Yeni binamızın önüne geldiğimiz zaman, asansör sistemi ve merdiven boşlukları kullanılarak profesyonel ekibi uzman çalışması sayesinde taşınma işlemi rahatlıkla gerçekleşiyor. Bu saydığımız süreçleri ne kadar hızlı olursa, sahiplerinin evini yerleştirmesi ve normal hayatına dönmesi de o kadar kolay oluyor. Büyük bir hızla gelişen güzelliği ile insanları etkileyen Ankara’nın Ayaş ilçesi, nakliye konusunda en kaliteli hizmetleri almaya devam ediyor. Bu ilçede oldukça hareketli olan ve verdiği hizmetlerle farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat sektörün gelişiminde de en önemli etken ve unsurlardan biri olarak dikkat çekiyor. Ev eşyalarının kıymetini çok iyi bilen ekibimiz, sizi her zaman memnun edecek. Uygun fiyat koşullarımız ise size sunduğumuz garantili hizmeti çok daha çekici bir hale getirecek.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..