06

AnkaraKALİTELİ

06

AnafartalarEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Anafartalar'da Nakliyat?

Ankara Anafartalar semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Anafartalar semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Anafartalar'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Anafartalar da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Eşyaların Değeri

  Ankara'nın merkezine oluşturduğu gibi gelişimi açık semtlerinden biri olan Anafartalar, Altındağ ilçesinin en gözde bölgelerinden birini temsil ediyor. Gelişimi en fazla destekleyen ve inşaat sektör çalışmalarıyla farkını ortaya koyan başkentte, evden eve nakliye sistemi giderek daha da gelişiyor. Amatörce yapılan çalışmaların yerini profesyonel firmalar aldığı gibi, özellikle yeni yöntemler ve uygulamalar insanların kendini daha güvende hissetmesine yardımcı oluyor. Büyük paralar harcayarak yılların birikimi şeklinde elde edilen ev eşyalarının riske atılmaması gerçekten çok önemli. Maddi değerinin yanı sıra, elbette ki pek çok eşyanın manevi yönden de değeri unutulmamalı. Bugüne kadar aldığı evden eve nakliyat işlerinde prensiplerinden asla taviz vermeyen firmamız, her zaman için en kaliteli hizmeti en uygun koşullarda ayağınıza getirmeye devam edecek. Kaliteli hizmetle uygun fiyat bütünleşmesi, firmamızın en önemli politikalarından biri.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Bizimle Güvenlisiniz

  Ankara'nın gözde semti olan Anafartalar, Ankara Ekinciler Nakliyat hizmetlerinin en yoğunlukta olduğu bölgelerden biri. Sürekli göç alan ve nüfusu artan bu büyük şehirde, inşaat sektörünün ortaya koyduğu çalışmalar gerçekten dikkat çekiyor. Yeni apartmanlar birbiri ardına inşa edilirken, bu inşaatların pek çok insan için yeni ev anlamına geldiğini unutmamak gerek. Taşımacılık esnasında garantili sistemi özen gösteren ve müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan firmamız, tamamen sizin memnuniyetiniz üzerine kurulu bir çalışmaya imza atıyor. Sırasıyla keşif, ambalaj ve asansör sistemini kullanan firmamız, kaliteli araçlarıyla eşyalarınızı en kısa sürede ulaşması gereken yere götürüyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..