06

AnkaraKALİTELİ

06

AltındağEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Altındağ'da Nakliyat?

Ankara Altındağ semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Altındağ semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Altındağ'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Altındağ da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Altındağ'ın Nakliye Firmasıyız

  Ankara'nın metropol ilçeleri, hizmet alanındaki sektörel gelişimlere ev sahipliği yapıyor. Oldukça büyük ve aynı zamanda kalabalık olan Altındağ ilçesi, son yıllarda evden eve nakliyat sisteminin de önemli bir gelişim adresi. Bu bölgede verdiği hizmetlerle ön plana çıkan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli hizmet ve modern gelişim anlayışı ile beraber evinizi ve eşyanızı koruyacak çözümler üretmeye devam ediyor. Hızla gelişen ve insanlara hizmette sınır tanımayan evden eve nakliye hizmetleri, gelişmiş araç-gereç kullanımının yanı sıra, sağlam kadro ve deneyimli ekiplerle de takviye ediliyor. Taşımacılık şirketleri içerisinde çok önemli bir yere sahip olan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu güzel ilçede taşınan tüm insanların ihtiyaçlarını yerinde ve zamanında karşılıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Uzmanlaşan Kadromuz

  Kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşulları, firmamızın en önemli prensipleri arasında. Günden güne kendini geliştiren ve yaptığı her işte tecrübe kazanan elemanlarımız, size verdiğimiz hizmette, çıtayı giderek daha da yükseğe taşıyor. Şehiriçi ve şehirlerarası taşıma konusunda kaliteli hizmetle beraber uygun ücret anlayışı, bu sektördeki kaliteli hizmetlerimizi temsil ediyor. Eşyalarınızın ve evinizin güvende olduğu bir sistem, kaliteli hizmetin adresi olarak firmamızı işaret ediyor. Her türlü aşamaya özen gösteren ve kaliteli taşıma anlayışını bütün işlerine yansıtan firmamız, taşımacılık sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında yer alıyor. Gerektiği zaman merdiven boşluklarını, gerektiği zamanda asansör sistemini kullanan nakliye sistemimiz, tamamen size kaliteli hizmet için odaklanmış durumda.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörümüzde Memnuniyet

  Her geçen gün insanları daha çok memnun eden evden eve nakliye sektörü, düzenli aşamalara sadık kaldığı sürece, hizmet potansiyelini giderek daha da artırıyor. Ankara'nın güzide ilçelerinden Altındağ, hizmet anlamında en kaliteli sektörel gelişimi ev sahipliği yapıyor. Bugüne kadar tertipli ve düzenli çalışmalarıyla ön plana çıkmış olan Ankara Ekinciler Nakliyat, her an için kaliteli hizmet anlayışı ile beraber emrinizde olmaya devam ediyor. Düzenli aşamalar konusunda keşif ve ekspertiz garantili sistemin gerçekten ilk ve olmazsa olmazlarını temsil ediyor. Fiyatlandırma ve iş planı oluşturma konusunda uzman denetimi gerçekten çok önemli. Bir diğer önemli konu ise sizin için çok değerli olan eşyaların kaliteli bir şekilde ambalajlanması. Kullanılan ambalaj malzemeleri eşyaları daha sıkı tuttuğu gibi taşınma esnasında deformasyonu önleyen en önemli girişimlerden biri. Asansör sistemi uygulaması ile kendi sektöründe ses getiren firmamız gerektiği yerlerde bu gelişmiş yöntemi kullanmaktan çekinmiyor. Tamamen eşya taşımacılığı için geliştirdiği ve modernize ettiği araçlarıyla, firmamızın size bu konuda katkısı, her zaman için üst düzey olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  İstif ve Eşya Güvenliği

  Eşyaların araç kasasına düzenli istifi, taşıma esnasında eşyaların güvenliğini sağlayan en önemli unsurlardan biri. Ağır ve dayanıklı eşyalar alta gelecek şekilde yapılan düzenli istif, bir an evvel istikamete sorunsuz bir şekilde ulaşımı sağlıyor. Taşınacağınız binaya geldiğimiz zaman, yapılan durum değerlendirmesi normal yoldan veya asansör taşımacılığını tercih etmemize neden olacak. Burada temel amaç, size kaliteli hizmet ve eşyalarınıza zarar gelmemesi üzerine kurulmuş durumda. Bu amaca ulaşmak için sizin ve eşyalarınızın güven dolması, gerçekten firmamız adına büyük önem taşıyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sizi Memnun Etmek Görevimiz

  Taşıma sistemini en iyi şekilde inşa eden ve nakliye konusunda kendini geliştirmeye devam eden firmamız, evinize eşyaları en kısa sürede ulaştırmaya devam ediyor. Memnun kalacağınızın garanti olması, firmamızın referansını daha da kuvvetlendiriyor. En uygun koşullarda önümüze gelen kaliteli hizmet sayesinde, en kısa sürede eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Evden eve nakliye konusunda yenilikçi çalışmalarla beraber kendini geliştirmeye devam eden Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi branşında bir numara olma yolunda emin adımlar atıyor. Alacağınız hizmet ve bu hizmetin karşılığında ki uygun ücret koşulları sizin de memnuniyetinizi sağlayacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..