06

AnkaraKALİTELİ

06

AlacatlıEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Alacatlı'da Taşınma

Ankara Alacatlı semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Alacatlı semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Nasıl Birşey?

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Alacatlı'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Alacatlı da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Alacatlıda Bizim Yükselişimiz

  Adını yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyaya duyurmuş olan Ankara'nın Çankaya ilçesi, hem gelişimin adresi hem de teknoloji ve şehirleşmenin merkezi hizmet, sektörel çalışmaları içerisinde evden eve nakliye bu bölgede olanca hızıyla gelişimini sürdürüyor. Alacatlı semti günden güne gelişimini sürdürdüğü gibi, bu semtte taşımacılık işlemlerinin yine aynı oranda artış gösterdiğini söylemek lazım. Evden eve nakliyat prensipleriyle kaliteli hizmeti ayağınıza getiren firma Ankara Ekinciler Nakliyat, her zaman yanınızda ve hizmetinizde olmaya devam edecek. Nakliye konusundaki çalışmaların günden güne gelişmesi, müşteri memnuniyeti ve geniş çaplı hizmetlerin daha da ilerlemesi anlamına geliyor. Kaliteli hizmet politikasıyla uygun fiyat anlayışını bütünleştiren pek çok firmanın, müşterileri elde etme konusunda daha avantajlı bir konuma geldiğini söyleyebiliriz. Asansörlü taşıma sisteminin teknoloji ile beraber gelişimi pek çok insanın bu sisteme duyduğu yakınlığı gözler önüne seriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Alacatlı'da Gelişen Sektörümüz

  Eşyalarının güven içerisinde olmasını isteyen ve adresine sorunsuz bir şekilde taşınmasını bekleyen herkes gibi, siz de taşımacılık şirketlerinden en gelişmiş ve modern hizmetleri talep edebilirsiniz. Evden eve nakliye çok hızlı gelişen bir sektör olmakla birlikte, son dönemlerdeki çalışma prensipleri ve modern çalışma anlayışı sayesinde insanların bu konudaki memnuniyetinin giderek daha da arttığını gözlemliyoruz. Eşya kalitesini koruyan seçenekler, hizmet çıtasını yükseltti gibi, talep eden insanların memnuniyetini sağlamak açısından da gerçekten çok önemli plana bağlı kalarak, çalışma firmanın önemli politikalarından biri. Personelin ise bu konuda üst düzey deneyime sahip olması, hem güven veriyor hem de gelişimi sağlamaya devam ediyor. Yıllardan beri düzenli ve tertipli çalışma konusunda farkını ortaya koyan firmamız, aldığı bütün işlerde standart prosedür uyguluyor ve insanların güvenini kazanmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Güvenli Nakliyat İşlemleri

  Taşıma aşamaları konusunda hem güvenliği sağlamak hem de belli bir düzene uymak gerçekten çok önemli. Bunun için ilk olarak keşif konusunda bir uzman veya ekibin değerlendirilmesi çıkacak rapor sonrasında yapılacak çalışmaların, düzenli ortaya koyuyor. Elbette ki garantili sisteminde önemli bir parçası olan eşya kalitesini ve güvenliğini sağlamak yine bu ekibin temel görevleri arasında yer alıyor. Düzenli taşımacılık ve sorunsuz ulaşım noktasında eşyaların kaliteli bir şekilde ambalajlanması büyük önem taşıyor. Özellikle kırılacak bölgelerin destekli ambalajı ile birlikte taşıma esnasında hiç bir eşyanın zarar görmemesi mümkün hale gelebilir. İşinde profesyonel olan ve kendini sürekli geliştiren deneyimli ekiplerimiz, taşımacılık konusunda gerçekten çok önemli mesafe kat etmiş durumda. Kaliteli ve sistemli nakliye konusunda taşımacılıkla alakalı bütün gereklilikleri ortaya koyan firmamız, uygun fiyat seçenekleriyle de size yardımcı olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Modüler Asansörler Hizmetinizde

  Düzenli ambalajla birlikte asansör sisteminin devreye girmesi, hem güven veriyor hem de kaliteli ve güvenli bir sistemi gözler önüne sermeye devam ediyor. Firmamızın üst düzey hizmetlerinden yararlanmak için geçeceğiniz bir iletişim, size yetecek ve çok önemli avantajlar sağlayacak. Araçlarımızın gelişimi, kasa yapısının modernizasyonu ve düzgün istif konusundaki ciddi çalışmalar, eşyaların kalitesini koruyan bir başka unsur olarak dikkat çekiyor. Tamamlanan yükleme işleminden sonra hızlı hareket ve birlikte belirlenen adrese kısa zamanda ulaşmak, evlerin tertibini düzenli ve donanımını da garanti altına alıyor. Çok yorucu bir işlem olmakla birlikte, profesyonel bir şirketten alınacak hizmet sayesinde, fazla yorulmadan evinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  İstifli Taşınma

  Araca yükleme esnasında kullanılan asansör sisteminin eşyaları daireye yerleştirme noktasında da etkin bir yöntem olduğunun altını çizmek gerek. Böylesine geçerli sistemlerinin yanı sıra, deneyimli ekibin taşımacılık konusunda ortaya koyduğu performans, size her zaman memnun etmeye devam edecek. Kaliteli hizmet, uygun ücret ve sistemli çalışma anlayışı ile beraber her zaman hizmetinizde olan Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi sektöründeki olağanüstü çalışmalarında doğru adresi olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..