06

AnkaraKALİTELİ

06

AkyurtEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Akyurt'da Nakliyat?

Ankara Akyurt semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Akyurt semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Akyurt'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Akyurt da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Sektörümüzün Rekabeti

  Ankara sınırları içerisinde en düzgün araziye sahip olan Akyurt ilçesi, evden eve nakliyat hizmetlerinde merkezi konumuna geldi. Bu bölgede verdiği kaliteli hizmetlerle yükselişini sürdüren Ankara Ekinciler Nakliyat, gün geçtikçe insanların daha çok güvenini kazanmaya devam ediyor. İnşaat sektörünün çok hareketli olduğu Ankara'da, son yıllarda ev ofis ve büro taşımacılığı gün geçtikçe daha önemli bir potansiyel oluşturuyor. Özellikle gelişimle birlikte kaliteli hizmet sunan firmaların rekabeti, en çok da müşterileri memnun ediyor. Evden eve nakliye hizmetinin bu gelişimler içerisindeki yeri gerçekten başka. Asansör taşımacılığı konusunda firmaların ortaya koyduğu rekabet, tam da taşımacılık sektörüne yakışan bir sonuç olarak karşımıza çıkıyor. Uygun fiyat koşulları ve kaliteli hizmetin bütünleştiği bir ortamda, her zaman yanınızda olan firmamız gün geçtikçe hizmet potansiyelini daha da yükseltiyor. Tecrübeli ve deneyimli ekiplerin yanı sıra, kullandığı yöntemler firmamızı diğerlerinden ayıran en önemli özellikler arasında. Hızla gelişen evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörünün bugün geldiği durum, bizim firmamız açısından da oldukça önemli bir noktayı temsil ediyor. Gerek gerekse de ofis ve büro taşımacılık hizmetleri en uygun şartlarda önünüze gelirken, evden eve nakliye sektöründe yine firmamız için en özel hizmetler içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Düzenli ve Tertipli Taşımacılı

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Planlı ve Düzenli Nakliyat

  Evden eve nakliyat sisteminde belli bir plana bağlı kalarak çalışmak büyük önem taşıyor. Son yıllarda Akyurt ilçesinde verdiği kaliteli hizmetlerle kendini ispatlayan Ankara Ekinciler Nakliyat, olağanüstü yöntemleri kullanıyor ve en modern çalışma anlayışına hizmet ediyor. Planlı ve projeleri çalışmaya her zaman uyan firmanın, öncelikli olarak keşif konusuna yaptığı katkı gerçekten dikkat çekici. Son yıllarda ekspertiz konusundaki çalışmaların garantili ve sigortalı çalışmanın önemli bir parçası olduğunun altını çizmek gerek. Şehir içi olduğu kadar, şehirlerarası taşıma hizmetleri konusunda da firmamızın ayrıcalıklı bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Her türlü taşımacılık da ilk aşama keşif ve ekspertiz olurken, ambalaj konusunun da önemini akıldan çıkarmamak gerek. Düzenli bir şekilde ambalajlanan ürünün taşıma esnasında daha dayanıklı bir yapı oluşturduğunu zaten biliyoruz. Durum değerlendirmesi yapıldıktan sonra, eğer kullanılacaksa asansör sistemi tercih edilip araca taşıma konusunda bu yöntem uygulamaya konabilir. Bazen merdiven boşlukları da düzenli bir şekilde kullanılarak araca eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması mümkün olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Akyurtta Evden Evede Son Aşamalar

  Profesyonel ekibin araca istifleme konusundaki kabiliyetleri, bu konudaki hizmetleri sizin adınıza daha cazip bir noktaya taşıyor. Yükleme bittikten sonra aracın istikamete doğru hızla yol alması ve geniş kapsamlı hizmet sunumunu, daha uygun bir noktaya taşıyor. Genellikle insanların taşınma işlemini gerçekleştirdiği yeni apartmanlar, girişleriyle ve merdiven boşlukları ile göz dolduruyor. Aynı şekilde evlerin duvarının da son derece hassas bir işçilikle yapıldığına şahitlik etmekteyiz. Özellikle son yıllar içerisinde yaptığı her işte tecrübesini artıran ekibimizin, evinize ve eşyanıza zarar getirmeden taşıma yöntemlerini benimsediğini söylemek gerek. Nakliyat sektörünün en hızlı gelişen firması olan Ankara Ekinciler Nakliyat, her konuda sizi memnun edecek ve referansını bu sayede daha iyi yerlere taşıyacak. Pek çok taşımacılık şirketi üst düzey hizmet anlayışını bütün çalışmalarına yansıtmaya devam ediyor. Bizim firmamız hem kaliteli yöntemleri uyguluyor hem de uygun ücret koşulu ile beraber müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyor. Deneyimli ekip ve düzenli çalışma projesi sayesinde firmamızdan hizmet talebeden herkesin memnuniyetini elde etmek inanın çok daha kolay oluyor. Eğer eşyalarınıza gereken özeni gösteriyorsanız, bizimle iletişime geçmekten kesinlikle çekinmeyin.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..