06

AnkaraKALİTELİ

06

AktepeEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Aktepe'da Nakliyat?

Ankara Aktepe semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Aktepe semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Aktepe'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Aktepe da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ankara Aktepede Nakliye Hizmeti

  Ankara Keçiören ilçesine bağlı Aktepe semti, evden eve nakliye sektörünün son dönemlerde en hareketli olduğu bölgelerden biri. Modern ve kaliteli hizmet konusunda standartlarını giderek artıran Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgedeki hizmetleri ile gerçekten göz dolduruyor. Eşya kalitesini maksimum seviyede tutmak, bununla beraber uygun fiyatlı seçeneklerle hizmet sağlamak, firmamızın temel prensipleri arasında yer alıyor. Kaliteli, modern hizmet ve aşamalı çalışmalara gösterdiği özen sebebiyle, firmamızın bu konuda oldukça iddialı bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli Nakliyatta Verimlilik

  Plana bağlı kalarak çalışma alınan bütün işlerde, tertip ve düzeni öngörüyor ilk etapta eşyaların durumunu ve değerini belirlemek, uzman bir keşif çalışmasını zorunlu hale getirmekte. Ekspertiz hizmeti olarak da karşımıza çıkacak bu olağanüstü sunum, uzman ekip ve elemanların katılımıyla gerçekleşiyor. Bir diğer önemli aşama olan ambalaj konusu, tamamen profesyonel bir çalışma gerektirmekte. Eşyaların durumunu, ebatlını ve hacmini değerlendirerek kullanılan malzeme kalitesini üst düzeyde tutmak, güvenilir bir sisteminin önemli parçası. Sizin için maddi manevi çok yüksek değeri olan eşyalarınızın korunması, elbette ki büyük önem taşımakta. Burada düzenli ambalajın eşya kalitenize yaptığı katkı gözle görülür bir farkı ortaya koyuyor. Asansör sistemi konusunda oldukça iddialı olan firmamız, en gelişmiş araçları ile beraber evden eve nakliyat konusunda çarpıcı hizmetleri ayağınıza getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Sorunsuz Performans

  Taşımacılık şirketlerinin ortaya koyduğu performans ve rekabet, fiyatları da olumlu şekilde etkilerken, firmamızın gerçekten bu konuda önemli bir ayrıcalığa sahip olduğunun altını çizmek gerek. Kaliteli araçlarla beraber düzenli istif ve istikamete en kısa sürede varmak için harekete geçmek, düzenli ve kaliteli aşamalar içerisinde önemli bir yer tutuyor. Yeni binanın önüne geldiği zaman, yüksekliğe bakılarak veya merdiven boşlukları değerlendirilerek, asansör sisteminin devreye girmesi çok büyük önem taşımakta. Kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde önünüze gelen evden eve nakliyat hizmeti, bu sektörün çok önemli ve iddialı çalışmalarını gözler önüne seriyor. Bu zamana kadar orta koyduğu performans, verdiği hizmetlerle beraber diğer firmalardan ayrılan Ankara Ekinciler Nakliyat, kaliteli ve modern hizmetin adresi olma yolunda emin adımlar atıyor. Bu konuda firmamızı tercih etmek alacağınız kaliteli hizmetin garantisi olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..