06

AnkaraKALİTELİ

06

AkınEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Akın'da Nakliyat?

Ankara Akın semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Akın semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Akın'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Akın da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Akın Nakliye

  İlçe olarak merkezde bulunan Yenimahalle, Ankara’nın hızlı gelişen ve hareketli olan bölgelerinden birini temsil ediyor. Evden eve nakliye konusunda çalışmalar giderek daha geniş alana yayılırken, Yenimahalle ilçesinin bütün semtlerinde bu hareketliliği görmek mümkün. Akın semtindeki çalışmalarıyla gerçekten bu konuda önemli bir özelliği temsil eden Ankara Ekinciler Nakliyat, evden eve nakliye çalışmalarının da merkezi durumuna geldi. Tertipli, düzenli ve sorunsuz çalışma anlayışı uygun fiyat koşulları ile bütünleşiyor ve tüm insanlara memnuniyet getiriyor. Eğer siz de iyi bir firmadan kaliteli bir hizmet talep edecek olursanız, bizimle iletişime geçmekten kesinlikle geri durmayın. Düzenli ve planlı çalışma aşamaları, firmamızın çok önemli politikaları içerisinde. Plana bağlı kalarak çalışma anlayışı, size sunulacak üstün hizmeti daha kolay hale getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Tertipli Taşınmanın Önemi

  İlk olarak ekspertiz ve keşif hizmetinin önemini çok iyi anlamak gerek. Bunu takip eden süreçte kaliteli ve düzenli ambalaj, eşyaları koruyan en önemli girişimlerden olacak. Yıllardan beri asansör teknolojisini en iyi şekilde kullanan firmamız, aşamaları düzgün bir şekilde yerine getiriyor ve istif konusunda da çok önemli çalışmalara imza atıyor. Modifiye araçların müsait kasaları, elbette ki düzenli istif için iyi bir altyapı oluşturmakta. Hızlı bir şekilde adresine ulaştırılan eşyaların görevi başarıyla tamamlamak konusunda atılacak iyi bir adım olduğunu söylemek gerek. Eğer sizde kaliteli modern ve uygun fiyatlı bir hizmet talep edecekseniz, Ankara Ekinciler Nakliyat burada ilk tercihiniz olmalı. Düzenli aşamalara dikkat edelim. Her geçen gün hizmet çıtasını yükselten işletmemiz, tüm ülke genelindeki çalışmaları ile beraber elde ettiği başarının hakkını sonuna kadar teslim ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..