06

AnkaraKALİTELİ

06

AkdereEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Akdere'da Nakliyat?

Ankara Akdere semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Akdere semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Akdere'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Akdere da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Akdere'de Hizmetin Konusu

  Büyük bir hızla gelişen nakliye sektörü, son yıllar içerisinde evden eve nakliyat konusunda çok önemli aşamalar kaydetti. Ankara’nın Mamak ilçesinde net bir şekilde görülen bu gelişim, insanların eşya kalitesini koruyor ve kaliteli hizmetleri onların önüne getiriyor. İlçesine bağlı Akdere semtinde evden eve nakliyat çalışmaları büyük aşama kaydetti. Kaliteli hizmet konusunda tartışmasız sektörünün bir numarası olan Ankara Ekinciler Nakliyat, modern çalışma anlayışı ve tecrübeli elemanları ile birlikte her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Evden eve nakliye ve taşımacılık konusunda sektörel gelişim en başta hizmet talep eden insanları memnun ediyor. Hayal ettiği evine taşınmak isteyen, bunu da eşyalarıyla birlikte sapasağlam elde etmek isteyen çok sayıda insan, kaliteli bir firmadan yardım talep etmeli. Düzenli ve plana uygun çalışma konusunda ısrarcı olan firmaların tercihi, müşteriler adına gerçekten isabetli bir karar olabilir.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Nakliye ve Planlı Çalışma

  İşe ilk olarak keşif ve ekspertiz hizmeti ile başlayan Ankara Ekinciler Nakliyat, tertip ve düzenli ve planlı çalışma konusunda örnek gösterilecek firmalardan biri. Ambalaj ve asansör sisteminin yanı sıra kaliteli araçlara yapılan düzenli istif, aşamaların önemini net bir şekilde gözler önüne seriyor. Son derece düzenli çalışmaları ev sahipliği yapan firmanın, müşterileri için en şaşırtıcı özelliklerinden biri. Uygun fiyatlı kaliteli çalışma anlayışı modern araçlarıyla taşıma işlemini en kısa sürede gerçekleştiren firmamız, üstlendiği bütün görevler de başarılı sonuca ulaşıyor. Eğer siz de kaliteli hizmet ve uygun fiyat koşulları arayışındaysanız, Ankara Ekinciler Nakliyat müracaat etmeniz gereken en doğru adres olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..