06

AnkaraKALİTELİ

06

AhlatlıbelEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Ahlatlıbel'da Nakliyat?

Ankara Ahlatlıbel semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Ahlatlıbel semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Ahlatlıbel'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Ahlatlıbel da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Ahlatlıbelde Tecrübeli Evden Eve Firması

  Ankara’nın pek çok semtinde kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkaran Ankara Ekinciler Nakliyat, kendi branşında en kaliteli hizmet veren şirketlerden biri. Hizmet anlayışı teçhizat donanımı ve eleman kadrosunun tecrübesi firmayı bu konuda diğerlerinden ayırıyor. Evden eve nakliye sektörü giderek gelişirken, taşımacılık konusunda önemli gelişim gösteren şirketler, her zaman için kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile beraber yanınızda olacak. Elbette ki planlı ve projede çalışmanın önemini akıldan çıkarmamak gerek. Ahlatlıbel semtinde son dönemler içerisinde en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden biri olan nakliyat, son derece donanımlı ve kaliteli çalışmaları ile beraber şehirlerarası hizmet konusunda da yardımcınız olmaya devam ediyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  En İyi Hizmeti Sunmaya Çalışıyoruz.

  Keşif ve değerlendirme konusunda atılacak adımdan sonra düzenli ambalaj, gerçekten bu hizmetin önemli bir parçası. Yıllardan beri asansör sistemini en iyi şekilde kullanan firmalardan biri olan Ankara Ekinciler Nakliyat, en kaliteli hizmeti uygun koşullarda ayağınıza getirmeye devam ediyor. Mesafe tanımaksızın en kaliteli hizmeti en kısa sürede gerçekleştiren firmamız taşımacılık şirketleri arasında gerçekten çok ayrıcalıklı bir yere sahip. Keşif, ambalaj, asansör taşımacılığı ve istif sıra ile uygulandığı zaman, eşyaların daha çok güven içerisinde olması sağlanıyor. Aynı şekilde tekrardan binaya eşyalar taşınırken, asansör sistemini kullanmak firmamızın kaliteli hizmetler arasında yer alıyor. Eşyaların zarar görmeden adresine ulaşması ile sonuçlanan bu süreç, nakliye konusunda talep edeceğiniz en kaliteli hizmetlerden biri. İşiniz düştüğü anda firmamızla geçeceğiniz iletişim memnuniyetinizin garantisi olacak.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..