06

AnkaraKALİTELİ

06

AbidinpaşaEKONOMİK

20

NakliyeTaşımacılık

iletisim bölümü

Abidinpaşa'da Nakliyat?

Ankara Abidinpaşa semtimiz de çok nakliye hizmeti verdik vermeyede devam ediyoruz.Müşterilerimiz bize her açıdan güvenerek eşyalarını taşıtabilirler.Firmamız 1998 Yılından bu zamana kadar taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.Her zaman kalite ve güven olgusuyle hasarsız ve müşteri odaklı bir çok taşımacılık sunduk sunmayada devam ediyoruz.Abidinpaşa semtinde evden eve nakliye'ye ihtiyacınız olursa bizi aramadan hizmet almayın..

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Evden Eve Böyle Yapılır

Genel sunulan hizmetlerin görseli

Abidinpaşa'da yaşayan insanlarımızın seçici kişiler olduğunu biliyoruz.İşini bilen planlı ve disiplinli firmaları tercih edeceklerininde farkındayız.Bizde nasıl bunu düşünerek verdiğimiz hizmetleri detaylı olarak insanlarımızın önüne seriyoruz.Böylece tekrar tercih olmaları için bize karşı güven duyarak tercihlerine nail olmayı arzu ediyoruz.Evden eve nakliye işte şu şekilde başlar;

 Ücretsiz Eksper Hizmeti

 Ambalajlama Ve Paketleme İşlemi

 Montaj (Sökme) - Demontaj ( Birleştirme)

 Eşya Taşıma ve İstif

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Kadir Yelen

  Abidinpaşa da böyle güzel şeyler yapan insanlardan nakliye hizmeti almak kadar güzel birşey yok teşekkürler emeklerinize.

  24 Ekim 2016

 • müşteri yorumu
  Sedat Bakar

  Uygun bir fiyata taşınma hizmeti aldım saolun.

  08 Eylül 2016

 • müşteri yorumu
  Ahmet Yayan

  Güzel ambalajlama ile hiç bir sorun olmadan taşınıyor eşyalar tavsiyemdir.

  26 Ağustos 2016

 • müşteri yorumu
  Demet Yıgın

  Maşallah arı gibi çalışıyorlar güzel iş çıkartılar ama yorulduk.

  12 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Habibe Çevik

  Geldiler eşyaları ambalajladılar taşıdılar yeni evimize yerleştirdiler çok memnun oldum bu firmadan.

  05 Temmuz 2016

 • müşteri yorumu
  Nefise Ukan

  Çok yüksek katlara bir merdiven gibi asansör kurulumu ile eşyalar çok hızlı ve zarar görmeden yeni evimize taşındı.Herşey çok profesyonel olması beni şaşırtıı.

  25 Haziran 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • Firma Sahibi Resimi

  Abidinpaşa Evden Eve

  Yerleşim birimi olarak gelişime müsait olan yerler, inşaat sektörünün hareketli olan bölgelerini temsil ediyor. Ankara’nın Mamak ilçesine bağlı Abidinpaşa semti tam da bu kriterlere uyan güzel bir yerleşim birimi. Bu bölgede hareketlilik kazanan evden eve nakliye çalışmaları, hem teknoloji ile destekleniyor hem de sağlam personel çalışmalarıyla olumlu bir noktaya taşınıyor. Evden eve nakliyat konusundaki uzman çalışmalarıyla farkını ortaya koyan Ankara Ekinciler Nakliyat, bu bölgedeki hizmetlere talip olup üstlendiği bütün görevleri başarıyla yerine getiriyor. Her zaman için düzenli çalışmadan yana olan firmamız, uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte evden eve nakliye hizmetini en uygun koşullarda önümüze getiriyor.

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..
 • Firma Sahibi Resimi

  Düzenli Çalışmanın Faydaları

  Belli bir plana göre uygun çalışma yöntemi, firmamızın prensipleri arasında. İlk olarak eşyaların ve evin durumunu görmek için bir uzman görüşü firmamızın ilk hamlelerinden biri. Keşif ve ekspertiz görevi üstlenen ekip veya kişiler kısa zamanda çalışma planı oluşturmakta. Düzenli ambalaj ve kaliteli ambalaj malzemelerinin de önemini çok iyi anlamak gerek. Oldukça değerli olan eşya kalitesiz zarar görmesini istiyorsanız, alacağınız hizmetlerde ambalaj hizmetine azami özen göstermelisiniz. Bütün eleman kadrosu ve teknolojisi ile kendine güvenen Ankara Ekinciler Nakliyat, ambalaj ve asansör taşımacılığı sistemleri ile göz kamaştırıyor. Böylesine önemli ve teknolojiyi kullanan bir firmayı tercih etmek, eşyalarınızın garantisi anlamına geliyor. Üst düzey performans ve kaliteli hizmet sunumu ile birlikte diğerlerinden ayrışan firmamız, uygun fiyatlı seçenekleriyle de sizi etkileyecek. Üst düzey hizmet ve uygun koşullar için bizimle iletişime geçmekten kesinlikle çekinmeyin

  Fedai Ekinci   Firma Sahibi..